Співачка Приходько рознесла Фаріон і Бенюка, які засудили російськомовних українців

Співачка Приходько рознесла Фаріон і Бенюка, які засудили російськомовних українців
Співачка Приходько рознесла Фаріон і Бенюка, які засудили російськомовних українців

Українська співачка Анастасія Приходько висловила свою думку стосовно мовного скандалу з Іриною Фаріон, яку підтримав український актор Богдан Бенюк.

Так, позицію мовознавиці Настя вважає ганебною. Артистка розповіла, що для неї мовне питання це "відкрита рана, в яку кожен починає штрикати пальцями". На думку Приходько, у нашій країні зараз є важливіші справи.

"Мені здається, якщо ти хочеш привернути до себе увагу ти повинен підійняти мовне питання. Ці сварки зараз не на часі. Нам треба країну втримати, хлопців зберегти, а вони починають зі своїм мовним питанням", – заявила артистка в інтерв’ю Славі Дьоміну, передає ТСН.

До того ж зірка наголосила, що цей скандал спонукає бійців робити наперекір. Мовляв, захисникам і захисницям тепер не захочеться переходити на українську мову в знак протесту. У розпалюванні ще більшої ненависті Настя й звинуватила Фаріон з Бенюком.

"Вона зробила іншу річ. Люди принципово потім стали говорити російською. І вони не хотіли переходити на українську завдяки таким, як Ірина Фаріон. І ми всі бачили у TikTok, коли кажуть: "А, якщо я не захищаю, то відкрийте кордон, я російськомовний, я поїду". От що робить Ірина Фаріон. Вона несе грішне разом з Богданом Бенюком", – додала Приходько.

Читайте по темі: Зрадниця Повалій розповіла про поїздку в окупований Луганськ і пустила крокодилячі сльози

Засудивши позицію Фаріон, співачка порадила мовознавиці перекинути свою увагу на хатні справи та не "розколювати суспільство".

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus