Тенісистка Світоліна вибула з Ролан Гаррос та втратила звання першої ракетки України

У понеділок, 3 червня, Еліна Світоліна програла Олені Рибакиній з Казахстану в 1/8 фіналу Відритого чемпіонату Франції та втратила звання першої ракетки України.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У четвертому колі турніру Grand Slam у Парижі Світоліна, яка займає у світовому рейтингу 19-те місце, поступилася четвертій ракетці світу Рибакиній з рахунком 4:6, 3:6.

Через цю поразку Світоліна опустилася в онлайн-рейтингу WTA (Жіночої тенісної асоціації) з 19-го на 21-ше місце. Новою першою ракеткою України стане Марта Костюк, яка попри програш у другому раунді Ролан Гаррос, піднялася у світовій класифікації на 18-ту позицію.

Світоліна була останньою представницею України в одиночному розряді Відкритого чемпіонату Франції.

Теги: Спорт, Чемпіонат, теніс, Світоліна Еліна, Рибакіна Олена

Читайте по темі:

Вадим Урсу зберіг статус першої «ракетки» України
Ярослава Магучіх здобула «золото» у фіналі «Діамантової ліги»
Юлія Стародубцева вийшла до 1/8 фіналу турніру WTA у Тунісі
В РФ влаштували істерику після позбавлення Росії 1-го місця у заліку Олімпіади-2014