Німецька поліція підтвердила загибель 9-річної українки, яку вже тиждень шукали

Німецька поліція підтвердила загибель 9-річної українки, яку вже тиждень шукали
Німецька поліція підтвердила загибель 9-річної українки, яку вже тиждень шукали

У Німеччині неподалік міста Дебельн у Саксонії знайшли мертвою дев’ятирічну дівчинку з України, яка зникла ще 3 червня. Тоді дитина вийшла з дому, щоб сісти на автобус до школи, але до навчального закладу так і не доїхала.

Про це повідомляє Bild.

Як пише видання, тіло дівчинки виявили 11 червня далеко від лісових стежок, куди було важко дістатися. У прокуратурі Саксонії зазначили, що наразі розслідування "зосереджено на колі спілкування сім’ї", але підозрюваних у злочині немає.

"Ми переконані в тому, що загибла - дев’ятирічна українка Валерія, яка зникла. Ми висловлюємо глибокі співчуття її родині. Валерія стала жертвою злочину. Ми розслідуємо вбивство", - заявив  комісар поліції Карстен Кемпф.

Своєю чергою представниця прокуратури Інгрід Бургхарт зазначила, що судмедекспертиза уже провела розтин, ознак сексуального насильства не встановлено. За останні кілька днів поліцейські опитали близько 400 громадян, а також перевірили осіб, які раніше скоювали сексуальні злочини. 

Читайте по темі: Воїни ЗСУ вивезли з Вовчанська трьох дітей, яких переховували батьки

Востаннє дівчинку бачили 3 червня.

Історія пошуків 9-річної українки

Дівчинка з Дніпропетровщини живе в Німеччині з матір’ю з 2022 року. Її батьки розлучені, а батько Валерії служить на українському фронті.

Нагадаємо, 3 червня у місті Дебельн, Саксонія, зникла 9-річна українська дівчинка Валерія. Зранку вона пішла на навчання до школи, але на заняттях вона не з’явилася і не повернулася додому. Вечері того ж дня її мати подала заяву у поліцію. На пошуки дівчинки залучали підрозділи поліції та добровольців.

Пошуки дитини тривали вісім днів. 

11 червня під час пошуків зниклої дівчинки поліція виявила тіло. Його знайшли у лісі приблизно за чотири кілометри від будинку, де мешкала родина.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus