У Росії планують закрити 57 колоній: засуджених відправлять на війну, - ЦНС

У Росії планують закрити 57 колоній: засуджених відправлять на війну, - ЦНС
У Росії планують закрити 57 колоній: засуджених відправлять на війну, - ЦНС

Деякі ув’язнені добровільно вступають до ЗС РФ через обіцянки анулювання судимостей та виплату грошей.

У Росії планують закрити щонайменше 57 колоній через мобілізацію ув’язнених на фронт в Україну. Приміщення цих в’язниць пустують. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

Зазначається, що спочатку влада РФ обґрунтовувала таке рішення тим, що деякі статті кримінального кодексу декриміналізували. Однак, за даними ЦНС, головна причина - зменшення кількості зеків у тому, що їх масово відправляють на війну проти України.

Як повідомляється, деякі ув’язнені добровільно вступають до ЗС РФ через обіцянки анулювання судимостей та виплату грошей.

"Втім більшість навіть не бачать контрактів, які за них підписують "смотрящі". Ті контрактники, котрі потрапляють на фронт через підписання відповідного документу у тюрмі, живуть не більше восьми місяців. А це на цілий місяць менше, аніж встигали навоюватися завербовані у ПВК "Вагнер", - йдеться у повідомленні ЦНС.

Читайте по темі: Прем’єр Ірландії здійснить візит до України найближчими тижнями

Як відомо, Росія продовжує тактику "м’ясних" штурмів, роблячи ставку у війні на кількість солдатів. Ув’язнені, яких Міністерство оборони РФ відправляє на передову, гинуть через два місяці. Самі окупанти анонімно зізнаються, що "зеків" не шкодують на фронті. Йдеться про так звані штурмові групи Шторм-Z.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus