Україна отримає від партнерів ще $35 мільйонів на розмінування

Україна отримає від партнерів ще $35 мільйонів на розмінування
Україна отримає від партнерів ще $35 мільйонів на розмінування

Країни-учасниці Конференції з відновлення України, яка пройшла в Берліні 11—12 червня, виділять понад $35 мільйонів для гуманітарного розмінування України.

Про це повідомило Міністерство економіки України.

Тепер загальна сума зобовʼязань країн-партнерів України перевищує $850 мільйонів — це гроші, виділені на проєкти у сфері гуманітарного розмінування на 2022—2027 роки.

Серед країн, які додатково виділили гроші на розмінування України, — Німеччина, яка виділяє €20 мільйонів. Країна профінансує сім проєктів, які реалізує спільно з партнерами в Україні. Ще €4 мільйони Німеччина виділить на продовження вже існуючих проєктів у 2025 році.

Швеція виділить ще $9 мільйонів на навчання українських підрозділів розмінуванню. А Бельгія передасть €2 мільйони на спільні з UNDP.

Читайте по темі: Орбан у присутності Зеленського на саміті НАТО виступив проти членства України, - Bloomberg

«Ми цінуємо підтримку наших партнерів у сфері гуманітарного розмінування. Розмінування — це нульовий етап відновлення України та водночас внесок у безпеку українців і глобальну продовольчу безпеку світу», — сказала перший віцепрем’єр-міністр України — міністр економіки України Юлія Свириденко.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus