На Волині правоохоронці організували незаконний виїзд для ухилянтів

На Волині правоохоронці організували незаконний виїзд для ухилянтів
На Волині правоохоронці організували незаконний виїзд для ухилянтів

На Волині правоохоронці розробили схему, яка дозволяла чоловікам виїжджати за кордон під виглядом інвалідів за значні суми грошей. Співробітники ДБР викрили двох правоохоронців - фігурантів було затримано. 

Про це повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Посадовець одного з правоохоронних органів на Волині організував схему для переправлення ухилянтів. За свої послуги він брав 8 тисяч доларів США. В одному випадку, "клієнт" на кордоні назвав заздалегідь домовлений пароль спільнику, який був прикордонником.

Після цього його оформлювали як "особу з інвалідністю за наявності посвідчення", не вимагаючи жодних підтверджуючих документів.

Волинські правоохоронці організували незаконний виїзд ухилянтів eidehiqqxidzqroz

Правоохоронець отримував гроші трьома траншами: 4,5 тисячі доларів за підготовку до виїзду, 1,5 тисячі перед самим виїздом, і 2 тисячі мала передати довірена особа після виїзду. Під час отримання залишку коштів від посередника фігуранта затримали.

Посадовців звинувачують в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України з корисливих мотивів. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus