Генштаб ЗСУ: У районах Тихого та Вовчанська тривають бойові зіткнення, на Лиманському та Покровському напрямку бої

Генштаб ЗСУ: У районах Тихого та Вовчанська тривають бойові зіткнення, на Лиманському та Покровському напрямку бої
Генштаб ЗСУ: У районах Тихого та Вовчанська тривають бойові зіткнення, на Лиманському та Покровському напрямку бої

Найбільша активність ворога з початку доби, 15 червня 2024 року, спостерігається на Покровському напрямку. Там відбулася майже третина від усіх боєзіткнень за сьогодні.

Про це повідомляє пресцентр Генштабу.

Як зазначається, на даний час загальна кількість ворожих атак на лінії фронту досягла 44.

Удари по території України

Від артилерійських обстрілів з території Російської Федерації потерпають прикордонні райони Чернігівської та Сумської областей. З початку доби підступних артилерійських ударів терористів зазнали: Біловоди - з напрямку Внєзапного (РФ), Грабовське - зі сторони Старосєлья (РФ), Михальчина Слобода - з Гузовки (РФ).

Читайте по темі: Україна має право атакувати військові цілі на території РФ, - Столтенберг

Обстановка на Харківщині

Також агресор зі своєї території продовжує бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині. З боку Бєлгорода (РФ) ворог завдав удару двома КАБами у напрямку Синельникового. В районах населених пунктів Тихе та Вовчанськ тривають бойові зіткнення.

За даними Генштабу, на Куп’янському напрямку тривають сім ворожих штурмових дій в районах Петропавлівського, Андрїївки, Греківки та Невського.

Обстановка на Сході

На Лиманському напрямку ворог активізувався в районі Макіївки, де наразі ведеться бій.

"Також, окупанти проявляють активність на Краматорському напрямку, а саме в районі Часового Яру. Триває два боєзіткнення", - йдеться у зведенні.

Найактивніше ворог намагається штурмувати сьогодні на Покровському напрямку. Сім атак - відбито, вісім - іще тривають. Бої точаться в районах Новоолександрівки, Калинового, Сокола та Новоселівки Першої.

На Курахівському напрямку кількість спроб агресора покращити своє тактичне становище збільшилась до шести. Всі - невдалі.

Обстановка на Півдні

На Времівському напрямку за сьогодні відбито сім атак ворога, зокрема, в районах Старомайорського, Солодкого та Урожайного.

Читайте по темі: Через російський обстріл Станіслава на Херсонщині двоє людей поранені

На решті напрямків обстановка без особливих змін. 

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus