Президент відзначив українських бійців

Президент відзначив українських бійців
Президент відзначив українських бійців

Зокрема президент подякував усім солдатам, сержантам та офіцерам кількох військових підрозділів, а також усім, хто допомагає українському війську.

У вечірньому відеозверненні до народу президент України Володимир Зеленський відзначив бійців, які стійко стримують натиск ворога.

"Хочу сьогодні передусім відзначити наших воїнів. Усіх, хто все ж таки зміг перегорнути цю сторінку війни - сторінку, яку Путін дуже хотів присвятити своєму наступу і яка стала для Росії черговою помилкою. Кожен і кожна, хто захищає Харківський напрямок, хто стримує російські штурми на Покровському та інших донецьких напрямках, і по всьому фронту - від Кринків до Вовчанська, і вздовж кордону, зокрема на Сумщині. Саме українська сміливість та стійкість визначають ситуацію - те, що ми можемо, а не те, що Росія хоче чи намагалась", - підкреслив Зеленський.

Зокрема президент подякував усім солдатам, сержантам та офіцерам 1-го окремого штурмового батальйону, 5-ї окремої штурмової бригади, 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, 35-ї, 36-ї та 38-ї окремих бригад морської піхоти, 44-ї артилерійської бригади, 47-ї механізованої, 57-ї окремої мотопіхотної бригади, 71-ї єгерської, 82-ї ДШВ, 108-ї ТрО, 110-ї окремої механізованої бригади, а також усім, хто допомагає, хто підтримує, хто лікує після поранень, волонтерить, хто рекрутує й тренує солдатів. 

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus