Окупанти концентрують зусилля на Покровському напрямку, - Генштаб

Окупанти концентрують зусилля на Покровському напрямку, - Генштаб
Окупанти концентрують зусилля на Покровському напрямку, - Генштаб

23 червня Росія концентрує зусилля на Покровському напрямку. Тут відбулась майже половина від загальної кількості бойових зіткнень, що відбулись на фронті.

Про це повідомляється у зведенні Генштабу на 13:00.

Так, від початку дня ворог нарощує темпи наступальних та штурмових дій, шукає шляхи аби вклинитися в оборону ЗСУ та спробувати вибити українські підрозділи із зайнятих рубежів.

"Концентрує свої зусилля на Покровському напрямку. ЗСУ дають гідну відсіч окупантам, нищать особовий склад і техніку. Кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 71", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, з початку доби російські загарбники найбільшу активність проявляють на Покровському напрямку - майже половина від загальної кількості бойових зіткнень на фронті відбулась саме тут.

"Сьогодні російські окупаційні війська 31 раз атакували позиції українських воїнів. Головні зусилля ворог прикладає у районах Новоолександрівки, Сокола та Карлівки. Також намагається покращити своє тактичне положення ще біля шести населених пунктів. На даний час українські воїни відбили 13 ворожих атак, ще 18 - тривають", - констатують військові.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus