Опендатабот зможе показувати штрафи від ТЦК та СП

Опендатабот зможе показувати штрафи від ТЦК та СП
Опендатабот зможе показувати штрафи від ТЦК та СП

Відтепер українська компанія Опендатабот, яка надає доступ до державних даних з основних публічних реєстрів для громадян та бізнесу, також показуватиме штрафи від ТЦК та СП.

Щоб отримати інформацію про штрафи, потрібно перейти на відповідну сторінку на сайті Опендатабот та ввести свої ПІБ і дату народження. Після цього можна буде дізнатися про наявність або відсутність виконавчих проваджень.

На сайті будуть відображатися штрафи, які особи можуть отримати за неявку у ТЦК, а також штрафи для тих, хто не оновив свої дані або не перебуває на військовому обліку.

Як повідомляв Опендатабот, з початку року ТЦК та СП передали до виконавчої служби 11 798 штрафів за порушення правил військового обліку. Це більше, ніж за весь 2023 рік, коли було передано 10 337 таких штрафів. На цей момент третина цих штрафів уже закрита

Адміністративне стягнення за порушення правил військового обліку та мобілізації в особливий період може бути накладене протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше одного року з дня його вчинення.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus