Польща має підготувати армію до повномасштабного конфлікту, – Кукула

Польща має підготувати армію до повномасштабного конфлікту, – Кукула
Польща має підготувати армію до повномасштабного конфлікту, – Кукула

Начальник Генерального штабу Збройних сил Польщі Веслав Кукула в середу, 10 липня, заявив, що Польщі необхідно підготувати своїх солдатів до повномасштабного конфлікту.

Про це повідомляє Reuters.

“Сьогодні ми повинні підготувати наші сили до повномасштабного конфлікту, а не до конфлікту асиметричного типу. Це змушує нас знаходити хороший баланс між прикордонною місією та збереженням інтенсивності підготовки в армії”, – заявив генерал на пресконференції.

Заступник міністра оборони Польщі Павел Бейда заявив, що станом на серпень кількість військ, які охороняють східний кордон Польщі, буде збільшено до 8 000 з теперішніх 6 000, а додатковий ар’єргард у 9 000 може бути посилений протягом 48 годин.

Кукула також сказав, що нинішній високий інтерес кандидатів до армії створює дилему щодо того, чи приймати більше новобранців, ніж передбачено бюджетом, шляхом закупівель військового обладнання, особливо тому, що, за його словами, інтерес, як очікується, почне різко падати з 2027 року.

Читайте по темі: По Ємену завдали удар після атаки безпілотника на Ізраїль

На кінець минулого року чисельність Збройних сил Польщі становила близько 190 тис. осіб, включаючи сухопутні, повітряні, морські, сили спеціального призначення та сили територіальної оборони. Польща планує протягом кількох років збільшити свою армію до 300 тисяч військових.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus