У ЗСУ розповіли, як окупанти намагаються захопити Часів Яр

У ЗСУ розповіли, як окупанти намагаються захопити Часів Яр
У ЗСУ розповіли, як окупанти намагаються захопити Часів Яр

За словами військовослужбовця Кирила Сазонова, противник намагається виконати завдання командування за будь-яку ціну. Зокрема йдеться про Костянтинівку, до якої окупанти хочуть вийти одразу з трьох боків.

На Донбасі тривають активні бойові дії й російські окупанти роблять різні спроби, щоб зайняти позиції українських захисників. Зокрема йдеться про поле бою біля міста Часів Яр. Деталями поділився військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов.

За його словами, противник націлений зараз на Костянтинівку, яка розташована неподалік від Часового Яру. Туди росіяни намагаються вийти за будь-яку ціну одразу з трьох боків.

"Саме зараз під Часовим Яром у двох місцях тривають боєзіткнення, під Торецьком теж йде бій. Бойові дії тривають майже постійно. Ворог намагається просунутися хоч десь упершись у Часів Яр, а місцями у канал Сіверський Донець, намагаючись на півдні просунуться далі. Працює ворожа авіація, некеровані ракети, КАБи, артилерія, міномети, дрони. Річ у тому, що в деяких місцях росіяни не змогли вийти до каналу, до тих меж, на які планували. Там залишилися наші позиції, хлопці тримаються", — заявив Кирило Сазонов.

Окремо військовослужбовець ЗСУ додав, що в районі населених пунктів Калинове, Іванівське, а також під містом Торецьк практично постійно тривають бої. ЗС РФ намагаються просуватися і не припиняють свої спроби.

Читайте по темі: Загарбники збільшили до 30 кількість захисних барж біля Керченського мосту

"Здається, що він (ворог, — ред.) має якийсь дедлайн, щось його підштовхнуло. Тому що росіяни вже 2-4 тижні кидають у першу хвилю наступу елітні підрозділи. Під Часовим Яром працює ворожа десантура. Зараз противник відвів 98-ту дивізію, а кинув іншу десантуру, але ця інформація ще не підтверджена", — підсумував Кирило Сазонов.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus