Україна виграла півфінал Євробаскету U-20 та вийшла у дивізіон А

Чоловіча збірна України з баскетболу перемогла Нідерланди у півфіналі чемпіонату Європи U-20 у дивізіоні B з рахунком 70:58. Завдяки цій перемозі наша молодіжна команда заробила підвищення у класі та наступного сезону виступатиме у дивізіоні А.

Початок гри видався важким для нашої команди: нідерландці заволоділи перевагою в першій чверті, отримавши 11 очок переваги на старті гри. Але українцям вдалося стабілізувати гру, додавши в захисті. Вже за другу чверть підопічні Валерія Плеханова пропустили 13 очок, повернувшись у гру та отримавши 1 очко переваги після першої половини.

Україна виграла півфінал Євробаскету U-20 та вийшла у дивізіон А eiqrtiqzriqekroz

В другій половині українська збірна продовжила збільшувати відрив від суперника: якісний захист трисекундної та ефективніша реалізація кидків дозволила "жовто-синім" розвинути перевагу до максимальних в цьому матчі 18 очок. В четвертій чверті Нідерландам вдалося трохи скоротити відставання, але баскетболісти України утримали двозначну перевагу та виграли півфінальний матч.

Ми краще атакували, як з середньої, так і з дальньої дистанції, чим компенсували перевагу суперника на підбираннях. У складі української збірної найефективнішим, як і в чвертьфіналі, став Назар Холод, у якого 17 очок, 6 підбирань, 2 перехоплення та 2 передачі в активі (РЕ 19).

Ефективно відпрацював Данііл Сипало, який набрав лише 2 очки, але допоміг команді 11 підбираннями, 4 передачами та блок-шотом (РЕ 15), 16 очок в активі у Кирила Скутєльніка.

У фіналі збірна України зіграє із Румунією.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки, Дивізіон В

Пітешті, Румунія. 1/2 фіналу

Нідерланди — Україна 58:70 (20:14, 13:20, 11:17, 14:19)

Читайте по темі: Україна отримала від Нідерландів радар для ЗРК Patriot

Україна: Холод 17 + 6 підбирань + 2 перехоплення, Скутєльнік 16 - 5 втрат, Ніколайчук 4, Колаволе 3 + 2 перехоплення, Сипало 2 + 11 підбирань + 4 передачі — старт, Карасьов 7 + 7 підбирань, Величко 6 + 3 передачі, Новіков 6, Кличко 4, Кабанов 2, Чорногрицький 0

Теги: Плеханов Валерій, Нідерланди, Євробаскет, Міжнародні змагання, Баскетбол, Спорт

Читайте по темі:

В РФ влаштували істерику після позбавлення Росії 1-го місця у заліку Олімпіади-2014