Колишній керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу

Колишній керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу
Колишній керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу

Олексій Олійник, колишній керівник Хмельницької прокуратури, якого пов’язують зі скандалом щодо оформлення групи інвалідності, досі працює в органах прокуратури. Його призначено прокурором відділу обласної прокуратури до березня 2026 року.

Про це повідомили 27 листопада у Центрі протидії корупції (ЦПК).

Як повідомили ЦПК у відповідь на запит до Офісу генпрокурора, 44-річний Олексій Олійник призначений прокурором відділу обласної прокуратури. Він працюватиме на цій посаді до березня 2026 року, поки інший прокурор перебуває у відпустці по догляду за дитиною.
 
«Крім того, нам повідомили, що Офіс Генпрокурора продовжив ще на місяць службове розслідування щодо хмельницьких прокурорів з інвалідностями. Кажуть, що через необхідність у проведенні додаткових перевірочних дій», – йдеться у дописі.
 

Так, до результатів службового розслідування, Олексій Олійник та інші 50 хмельницьких прокурорів з інвалідностями, продовжать працювати в органах прокуратури, а відповідно – отримувати пенсійні виплати.

Нагадаємо, у жовтні 2024 року правоохоронці провели обшуки у голови Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи та її сина, керівника обласного Пенсійного фонду Олександра Крупи, у ході яких знайшли 6 мільйонів доларів готівкою, брендові прикраси та коштовності. Крім того, посадовиця зберігала у робочому кабінеті 100 тис. доларів і низку підроблених документів ухилянтам із фіктивними діагнозами.

Під час розслідування зʼясувалося, що Тетяна Крупа оформила інвалідність усьому керівництву прокуратури Хмельницької області – 50 посадовцям та їхнім близьким родичам. Коли про це стало відомо, Олексій Олійник написав у Facebook, що отримав інвалідність у 2017 році через травму на робочому місці, яка сталася у 2005 році (у 25 років) під час вивчення матеріалів кримінального провадження. Проте 17 жовтня все ж звільнився за власним бажанням.

Наразі Тетяна Крупа перебуває у СІЗО, а її син звільнився з посади керівника обласного Пенсійного фонду й почав позбуватися бізнесу. Після скандалу МОЗ ініціювало проведення перевірок висновків Хмельницької МСЕК щодо встановлення груп інвалідності військовозобов’язаним, за результатами якої 74 чоловікам скасували інвалідність.

Сторінка для друку

Читайте по темі:

Голову Хмельницької МСЕК Тетяну Крупу позбавили заробітної плати через корупційні звинувачення
Сенсаційні знахідки: члени Хмельницької МСЕК володіють десятками тисяч євро
Прокурор-мільйонер Олександр Базан повʼязаний зі скандальною родиною Круп із Хмельницької МСЕК, - ЗМІ
З’явились нові деталі корупційної справи голови Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи
Суд продовжив арешт голові Хмельницької обласної МСЕК Крупі, але зменшив заставу
Скандальна очільниця Хмельницької МСЕК Крупа ще рік буде головою: в ОДА продовжили контракт
Десятки земельних ділянок та бізнес: Чим володіє сім’я скандальної глави МСЕК Крупи, яку спіймали на корупції
Справа хабарниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи й тумбочка з доларами яка паралізувала суди
ЗМІ порахували мільйони в деклараціях голів обласних МСЕК
Чому прокурори та інші посадовці штампують довідки про інвалідність

Коментарі:

comments powered by Disqus