Державне управління справами повідомило про закупівлю сучасного нейрохірургічного обладнання для клінічної лікарні «Феофанія», яке буде використовуватись для лікування військовослужбовців. Загальна вартість контракту становить 94 мільйони гривень.
Про це повідомляється у системі «Прозорро».
Замовник оплатить товар коштом державного бюджету за програмою 2301060 «Медична допомога та соціальна реабілітація військовослужбовців у Клінічній лікарні «Феофанія».
Зокрема поставлять мобільну роботизовану систему 2D/3D візуалізації з інтеграцією до нейронавігації за 63,55 млн грн. Йдеться про мобільний робот для візуалізації Loop-X P04 виробництва компанії «medPhoton GmbH» (Австрія). Це цифрова рентгенівська система, яка має можливість підтримки 2D рентгенографії та 3D конусно-променевої комп’ютерної томографії для отримання зображень та реконструкції необхідних анатомічних областей.
Читайте по темі: Скандал із захистом Дніпровської ГЕС: 4,36 мільярдів виділено маловідомій фірмі, яка раніше займалась реконструкцією сміттєзвалищ
Також замовили нейронавігацію для нейрохірургічних і нейровертебрологічних операцій за 30,00 млн грн. Мова про систему навігації Curve 177001 виробництва компанії «Brainlab AG» (Німеччина), яка призначена для хірургічних втручань під контролем візуалізації.
Вартість включає доставку, інсталяцію та пуск обладнання, а також навчання персоналу.
Обладнання повинні поставити протягом пів року після отримання повної передоплати.
Фірма отримала замовлення без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.
На медико-технічні вимоги ніхто не скаржився. Аналогічний договір не вимагався. Для участі потрібно було подати довільні довідки про обладнання та матеріально-технічну базу і про працівників. Ще вимагався лист від виробника, представника, дилера чи дистриб’ютора про те, що учасник може поставити товар у необхідній кількості та у визначені терміни.
Крім того, необхідно було надати сертифікат сервісного інженера або гарантійний лист про наявність сервісної підтримки в Україні, а також документи щодо оцінки відповідності до вимог Технічного регламенту щодо медичних виробів або гарантійний лист про їх надання під час поставки. У випадку робота вимагали чинну ліцензію ДІЯРУ на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання, куди включено пропоноване обладнання.
Столичною «Міамед» володіє і керує киянка Тетяна Москаленко. Раніше засновницею та директоркою була Катерина Яцина з Ужгорода. Зараз вона володіє і керує київським ТОВ «Центр хірургічних інновацій», а також є засновницею харківської ГО «Українська спілка інтраопераційних нейрофізіологів» разом з Олександром Возняком та Оленою Варешнюк.
Із 2019 року компанія отримала замовлень на 675,97 млн грн, з яких нинішні – найбільші.
Анна Сорока, «Наші гроші»