М’ясковський і його золотий потік: хто в кишені у податкового боса?

М’ясковський і його золотий потік: хто в кишені у податкового боса?
М’ясковський і його золотий потік: хто в кишені у податкового боса?

В.о голови ГУ ДПС у Житомирській області Олександр М’ясковський - амбітний та жадібний персонаж, який вдруге очолив податкову Житомирської області, перемігши в боротьбі за крісло очільника ГУ ДПС у Житомирській області Теодозію Чернецьку.

Про це пише ВИЙ.Ukraine.

В подальшому, потік кеша, який йшов через Теодозію Чернецьку, а саме - через її подругу і праву руку Надію Олійник, тепер був розподілений між ними. Тобто вона, навіть залишивши крісло очільника ГУ ДПС у Житомирській області, все одно отримує свій відсоток. Надія Олійник в ГУ ДПС у Житомирській області разом з командою заробітчан, яких вона привезла за собою зі Львова, залишилась на місці.

26.12.2024 -р rxiqtziheiduant eiqrkikxidtzroz

Він намагався розставити "своїх" людей на хлібні посади (начальник управління контролю за підакцизними товарами Павло Сіхневич, начальник відділу ліцензування Валерій Чайковський, начальник відділу фактичних перевірок Сергій Яремчук, начальник управління ризиків).

З начальником управління податкового аудиту вийшла накладка, оскільки його було призначено з Києва. М’ясковському довелось погоджуватися на цю кандидатуру, але з його вміннями він швидко знайшов спільну мову з новим керівником аудиту, і вони запрацювали на повну.

Кількість документальних перевірок аудиту зросла, а по суб’єктах господарювання розходяться чутки, що керівництво Житомирської податкової дуже лояльно ставиться до таких перевірок, якщо перед перевіркою зайти до них на прийом та домовитися про кінцеві результати.

Такса з перевірки - 10000$-20000$ (в залежності від обороту підприємства) готівкою, ну і, звичайно, трохи штрафу в акті перевірки. Відповідальний за даний напрямок - Дмитро Присяжнюк.

Касовики в свою чергу також не відстають від наповнення чорної каси. Там цінники трохи інші - 10000-50000 грн. за перевірку готівкою і зовсім трошки в рахунок штрафів по акту перевірки.

Але якщо врахувати, що відділ фактичних перевірок проводить в місяць 100-150 перевірок, то цифра виходить досить непогана.

Читайте по темі: Львівщина очолила рейтинг регіонів за кількістю корупційних справ у 2024 році

Існують ще суб’єкти, які стоять на "помісячному", а це також 30000-50000 грн. з одного суб’єкта в залежності від кількості в нього точок продажу. Відповідальний за даний напрямок - Сергій Яремчук.

Управління акцизу також не пасе задніх. Видача ліцензій на пальне - 1000$-5000$ (в залежності від суб’єкта та наявних документів), видача ліцензій на алкоголь, тютюн 1000 грн. - 3000 грн.

Фактичні перевірки управління акцизу - така сама ситуація, як і в касовиків: стабільна такса готівкою і трохи штрафних санкцій в акт.

Надання "даху" виробникам спирту та цигарок - тут цифри зовсім інші і вимірюються в десятках тисяч вічно зелених доларів США. Відповідальні за цей напрямок - Павло Сіхневич та Валерій Чайковський, але його зовсім недавно задокументували та затримали правоохоронці за систематичне вимагання та отримання грошей.

Ну і, звісно, вишенька на торті - управління ризиків. Невнесення підприємств до ризиковості, вивід підприємств з ризикових - такса становить 1%-3% від обігу.

Відшкодування ПДВ - такса 15%-17%. І вся ця чорна каса через "своїх" людей стікається до М’ясковського, але в обов’язковому порядку до 5 числа місяця, тому, що, за його словами, йому потрібно везти "кеш" на Київ.

Теги: Податкові схеми, Яремчук Сергій, Чайковський Валерій, Сіхневич Павло, Олійник Надія, Корупція, Чернецька Теодозія, ГУ ДПС у Житомирській області, М’ясковський Олександр

Читайте по темі:

НАЗК повідомило, в яких сферах зросла корупція під час війни
Депутата Хмельницької облради визнали винним у корупційному правопорушенні: майно буде конфісковано
Не "зглянувся" навіть Верховний Суд: показова справа ексдепутата Сольвара, якого засудили за топкорупцію
Співробітники МСЕК поспішали нажитися перед цифровізацією
В Україні почали перевірки рішення МСЕК щодо інвалідності у посадовців
ДБР викрило працівників Одеського ТЦК, які вимагали хабарі з чоловіків на блокпостах
З’явились нові деталі корупційної справи голови Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи
НАБУ та САП розкрили деталі справи про 1,7 мільйона доларів за керівні посади у Держмитслужбі
Як контрабандисти уникають уваги правоохоронних органів
«Допомагала» чоловікам отримати інвалідність: Правоохоронці повідомили про підозру голові міжрайонної МСЕК