На Київщині викривають злочинні угруповання зі схронами трофейної зброї під захистом "смотрящих" та авторитетів

На Київщині викривають злочинні угруповання зі схронами трофейної зброї під захистом "смотрящих" та авторитетів
На Київщині викривають злочинні угруповання зі схронами трофейної зброї під захистом "смотрящих" та авторитетів

Ватажків та членів щонайменше трьох організованих злочинних угруповань з територіальною прив’язкою до Київської області перевіряють на дотичність до незаконного зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та пристроїв до неї. Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

Про це пише Dетектив-Info.

З них випливає, що в фокусі уваги правоохоронців опинилася низка авторитетних у певних колах осіб з суттєвими важелями впливу та прописками на території столиці, а передусім - у Бучанському, Вишгородському, Броварському, Бориспільському, Обухівському, Білоцерківському та Фастівському районах Київської області. Згідно фабули справи, достойники можуть бути дотичними до каналів здобуття так званої "трофейної зброї".

Зокрема, на Білоцерківщині можновладці "підкручують" до відповідних звитяг понад два десятки членів (серед яких "наглядач" за ДУ "Білоцерківська виправна колонія №35" та колишній "смотрящий" за корпусом "Брежнєвка" Лук’янівського СІЗО) з так званого ОЗУ "Бобра", ватажком якого вважається 37-річний кримінальний авторитет Олександр Бобер.

 uriqzeiqqiuhant qhiukiuiqxhroz

(Олександр Бобер)

Восени 2019 року "Бобер" опинився під вартою: тоді силовики закидали йому створення з 2016 року стійкої банди білоцерківських вимагачів, своєрідним "прикриттям" якої нібито виступали не тільки представники найвищої касти злочинного світу, а й "погони".

На початку 2021 року справу відносно авторитета та його поплічників скерували до суду. Розгляд провадження відтоді не зрушив з підготовчої стадії.

Оприлюднені на момент підготовки цього матеріалу відомості судового реєстру дозволяють конкретизувати, що окрім угруповання "Бобра" поліцейські активно розробляють на дотичність до "зброярських звитяг" й представників Бучанського осередку авторитетів. Зокрема, йдеться про так звані ОЗУ "Меньших" та ОЗГ "Лі".

Ймовірно, лідером першого може виступати Максим Меньших, а фронтменом другого - 42-річний уродженець міста Горлівка, кримінальний авторитет Кирило Лі на прізвисько "Китаєць"/"Корейка".

(Кирило Лі)

У травні 2020 року так званому "смотрящему" за Бучею та Бородянкою оголосили підозру в чергових кримінальних звитягах. Втім, суттєвих проблем йому вдалося уникнути - невдовзі одну зі справ за обвинуваченнями Лі закрили через суд, а розгляд інших - опинився "на паузі".

Що ж стосується поточної історії зі схронами зброї, наразі публічно відомо про здійснення обшуків в окремих фігурантів провадження. Двом з них оголосили про підозру за профільною статтею (ч.1 ст.263 КК України): на початку червня Святошинський райсуд столиці застосував відносно цих осіб запобіжні заходи у вигляді арешту з можливістю звільнення на волю після внесення застави в розмірі 242,2 тис. грн.

Серед цієї парочки варто зупинити увагу на Олегові Крайнєві, який раніше вже мав проблеми із законом. Йому закидають, що в нього виявили 850 набоїв калібру 7.62 мм, три корпуси ручних уламкових оборонних гранат типу Ф-1, чотири підривачі до ручних уламкових гранат типу УЗРГМ, 3 тротилові шашки (по 200 грам кожна), два електродетонатори типу ЕД 8А без маркування та 17 магазинів до автоматичної зброї (АК, РПК, ПКМ).

Сторінка для друку

Читайте по темі:

У Берліні на українця напали з ножем після запитання про його національність
Розкрадання 4,6 мільйонів на відновленні житла: викрито 9 осіб, серед них посадовці Бучанського району
На Сумщині засудили чоловіка, який ґвалтував двох дітей
Понад 500 обшуків: поліція проводить масштабну спецоперацію проти незаконного обігу зброї
На Київщині викрили 7 підпільних казино, які діяли навіть під час комендантської години
У Північній Ірландії спалахнули масові заворушення через антимігрантські протести, – Reuters
В Івано-Франківську псевдомінувальника ринку засудили до 4 років в’язниці
У Львові солдата засудили до в’язниці за здачу військового майна в ломбард через азартні ігри
В Івано-Франківську псевдомінувальника ринку посадили засудили до 4 років в’язниці
Викрито канал постачання наркотиків в Україну через посилки з Німеччини

Коментарі:

comments powered by Disqus