Танкери проходять Ормузьку протоку з вимкненими трекерами
Три танкери з сирою нафтою минулого тижня та в неділю вийшли через Ормузьку протоку з вимкненими трекерами, щоб уникнути іранських атак.
Про це свідчать дані Kpler і LSEG, пише Reuters.
Два дуже великі нафтові танкери — Agios Fanourios I та Kiara M — у неділю пройшли через протоку з вантажем по 2 мільйони барелів іракської нафти кожен.
Agios Fanourios I прямує до В’єтнаму, де має розвантажитися на НПЗ Nghi Son 26 травня. До цього танкер щонайменше двічі не зміг пройти протоку після того, як 17 квітня завантажив нафту Basrah Medium.
Окремо Kiara M також у неділю вийшов із затоки з вимкненим транспондером. Куди саме судно під прапором Сан-Марино має доставити свої 2 мільйони барелів нафти Basrah, наразі неясно. За даними Reuters, танкером керує компанія з Шанхаю, а власник зареєстрований на Маршаллових Островах.
Редактор
Координує роботу редакції та відповідає за оперативність публікацій. Раніше працював у провідних українських виданнях та на телеканалах.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 18:33 • Події
16.06.2026, 18:27 • Події
16.06.2026, 17:51 • Війна
16.06.2026, 17:39 • Війна
16.06.2026, 17:33 • Події
16.06.2026, 17:12 • Події
16.06.2026, 17:00 • Корупція
16.06.2026, 16:57 • Бізнесмени
16.06.2026, 16:45 • Корупція
16.06.2026, 16:36 • Події
16.06.2026, 16:30 • Події
16.06.2026, 16:24 • Війна
16.06.2026, 16:03 • Корупція
16.06.2026, 15:57 • Війна
16.06.2026, 15:54 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:54 • Депутати
16.06.2026, 15:48 • Події
16.06.2026, 15:45 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:39 • Силовики
16.06.2026, 15:36 • Події
16.06.2026, 15:33 • Корупція
16.06.2026, 15:30 • Події
16.06.2026, 15:24 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:21 • Війна
