У Миколаївській області внаслідок атаки РФ є відключення світла

725     0
У Миколаївській області внаслідок атаки РФ є відключення світла
У Миколаївській області внаслідок атаки РФ є відключення світла

Станом на ранок 12 травня у Миколаївській області є знеструмлення через дронову атаку РФ.

Про це у телеграмі написав начальник ОВА Віталій Кім.

За його словами, вранці ворог атакував «шахедами» енергетичну інфраструктуру області.

Є знеструмлення населених пунктів. Минулося без постраждалих. Вже працюють над відновленням. 

Перед цим Кім написав, що вночі та зранку в області велась бойова робота.

Антон Бабич

Антон Бабич

Редактор

Координує роботу редакції та відповідає за оперативність публікацій. Раніше працював у провідних українських виданнях та на телеканалах.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus