У Миколаївській області внаслідок атаки РФ є відключення світла
Станом на ранок 12 травня у Миколаївській області є знеструмлення через дронову атаку РФ.
Про це у телеграмі написав начальник ОВА Віталій Кім.
За його словами, вранці ворог атакував «шахедами» енергетичну інфраструктуру області.
Є знеструмлення населених пунктів. Минулося без постраждалих. Вже працюють над відновленням.
Перед цим Кім написав, що вночі та зранку в області велась бойова робота.
Редактор
Координує роботу редакції та відповідає за оперативність публікацій. Раніше працював у провідних українських виданнях та на телеканалах.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 17:51 • Війна
16.06.2026, 17:39 • Війна
16.06.2026, 17:33 • Події
16.06.2026, 17:12 • Події
16.06.2026, 17:00 • Корупція
16.06.2026, 16:57 • Бізнесмени
16.06.2026, 16:45 • Корупція
16.06.2026, 16:36 • Події
16.06.2026, 16:30 • Події
16.06.2026, 16:24 • Війна
16.06.2026, 16:03 • Корупція
16.06.2026, 15:57 • Війна
16.06.2026, 15:54 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:54 • Депутати
16.06.2026, 15:48 • Події
16.06.2026, 15:45 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:39 • Силовики
16.06.2026, 15:36 • Події
16.06.2026, 15:33 • Корупція
16.06.2026, 15:30 • Події
16.06.2026, 15:24 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:21 • Війна
