Світловодську заступник мера відкрив вогонь у будівлі міськради: двоє людей поранені

767     0
Світловодську заступник мера відкрив вогонь у будівлі міськради: двоє людей поранені
Світловодську заступник мера відкрив вогонь у будівлі міськради: двоє людей поранені

У приміщенні міської ради Світловодська на Кіровоградщині чоловік відкрив вогонь у будівлі виконавчого комітету.

Про це повідомляє  Світловодська міська територіальна громада у соцмережах.

За даними тергромади, перший заступник міського голови Світловодська Сергій Савич відкрив стрілянину в будівлі виконавчого комітету міської ради. На той момент у приміщенні перебували працівники та звичайні громадяни.

Один з присутніх отримав поранення з травматичної зброї. Потерпілому вже надають медичну допомогу.

Прес-секретар Нацполіції Юлії Гірдвіліс повідомила, що поранених двоє.

"Попередньо відомо, що відбувся конфлікт між працівниками міськради, у результаті чого один із них здійснив кілька пострілів. Двоє осіб зазнали поранень, їх госпіталізували. На місці працюють поліцейські, встановлюються усі обставини. Деталі згодом", - сказала речниця Нацполіції.

Що передувало стрілянині

У повідомленні тергромади йдеться, що протягом дня Савич поводився агресивно - погрожував і вживав нецензурну лексику на адресу секретаря міської ради Максима Бакуменка.

"Сьогодні у приміщенні міської ради перший заступник міського голови Сергій Савич вчинив дії із застосуванням зброї, відкривши вогонь у будівлі виконавчого комітету, де в цей момент перебували працівники та громадяни", - йдеться в офіційному повідомленні міськради.

Частину своїх дій Савич сам транслював у прямих ефірах у соціальних мережах.

У міській раді на Кіровоградщині сталася стрілянина, є поранені qhiukiqrihuroz

Антон Бабич

Антон Бабич

Редактор

Координує роботу редакції та відповідає за оперативність публікацій. Раніше працював у провідних українських виданнях та на телеканалах.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus