Єрмак погодив резиденцію R2 ще у 2020 році, — прокурор
Прокурор під час судового засідання заявив, що Андрій Єрмак не пізніше 15 жовтня 2020 року погодив концепцію резиденції R2 у котеджному містечку «Династія».
За даними слідства, будівельні роботи стартували 15 червня 2021 року. У серпні 2022 року через повільне просування будівництва Тимур Міндіч та Єрмак залучили Наталію Квеленкову, якій доручили контроль за виконанням робіт.
Також прокурор повідомив, що 8 серпня 2022 року Єрмак переслав Квеленковій дизайн резиденції R2, після чого провів із нею голосовий дзвінок для обговорення деталей будівництва.
Головний редактор
Очолює редакцію та визначає редакційну стратегію. Понад 20 років у журналістиці, спеціалізується на розслідуваннях у сфері влади та бізнесу.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 18:57 • Події
16.06.2026, 18:51 • Війна
16.06.2026, 18:48 • Події
16.06.2026, 18:42 • Події
16.06.2026, 18:36 • Корупція
16.06.2026, 18:33 • Події
16.06.2026, 18:27 • Події
16.06.2026, 17:51 • Війна
16.06.2026, 17:39 • Війна
16.06.2026, 17:33 • Події
16.06.2026, 17:12 • Події
16.06.2026, 17:00 • Корупція
16.06.2026, 16:57 • Бізнесмени
16.06.2026, 16:45 • Корупція
16.06.2026, 16:36 • Події
16.06.2026, 16:30 • Події
16.06.2026, 16:24 • Війна
16.06.2026, 16:03 • Корупція
16.06.2026, 15:57 • Війна
16.06.2026, 15:54 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:54 • Депутати
16.06.2026, 15:48 • Події
16.06.2026, 15:45 • Бізнесмени
