Російська авіабомба пошкодила залізницю під Бєлгородом: потяг зазнав аварії

819     0
Російська авіабомба пошкодила залізницю під Бєлгородом: потяг зазнав аварії
Російська авіабомба пошкодила залізницю під Бєлгородом: потяг зазнав аварії

Російський винищувач під час бойового вильоту впустив фугасну авіабомбу на залізничні колії в Яковлівському районі Бєлгородської області, що призвело до сходу електропоїзда з рейок.

Про це повідомляє "Радіо Свобода", MNS

Це сталося 13 травня. Авіабомба ФАБ-500 не здетонувала, але пошкодила близько 25 метрів залізничного полотна.

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков повідомив, що електричка, яка прямувала маршрутом "Розумне – Томарівка", зійшла з рейок через відсутність близько двох метрів полотна. На момент аварії у поїзді перебували 15 осіб, постраждала одна жінка, її було доставлено до лікарні.

Спочатку Гладков написав, що причиною сходу поїзда з рейок міг стати підрив залізничного полотна, але пізніше він видалив згадку про цю версію.

На місце події направили саперів Міноборони. Вони вилучили та знешкодили ФАБ-500, боєприпас відправлять на полігон для знищення.

За даними Astra, з початку 2026 року на російські та окуповані українські регіони російські військові впустили щонайменше 24 авіабомби. Подібні випадки фіксувалися і раніше. Так, у листопаді 2024 року російський літак впустив бомбу на школу в селі Биковка в Яковлівському міському окрузі Бєлгородської області. Боєприпас пробив дах будівлі школи і залишився в одному з кабінетів на третьому поверсі.

Потяг, що зійшов з рейок під Бєлгородом. Фото: MNS qhiukiqrihuroz

Богдан Шерстюк

Богдан Шерстюк

Оглядач

Аналізує суспільно-політичні процеси та економічні тенденції. Автор серії публікацій про корупційні схеми в державному секторі.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus