Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ на Одещину зросла до 11 осіб
16 травня 2026 р., 00:00
799
0
Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ вночі та зранку 15 травня по Одеській області зросла до 11. Стан двох постраждалих - "важкий".
Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Зросла кількість постраждалих
"Станом на 20:00 кількість постраждалих внаслідок нічних та ранкових атак по регіону зросла до 11, з них 6 людей - госпіталізовано. Стан двох постраждалих лікарі оцінюють як важкий", - сказано в повідомленні.
Внаслідок серії ворожих ударів пошкоджено близько 10 житлових будинків, а також обʼєкти інфраструктури.
Роботи з ліквідації наслідків російських атак тривають.



Журналіст-розслідувач
Готує аналітичні матеріали та розслідування. Працює з відкритими реєстрами, судовими документами та офіційними базами даних.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
16.06.2026, 18:27 • Події
16.06.2026, 17:51 • Війна
16.06.2026, 17:39 • Війна
16.06.2026, 17:33 • Події
16.06.2026, 17:12 • Події
16.06.2026, 17:00 • Корупція
16.06.2026, 16:57 • Бізнесмени
16.06.2026, 16:45 • Корупція
16.06.2026, 16:36 • Події
16.06.2026, 16:30 • Події
16.06.2026, 16:24 • Війна
16.06.2026, 16:03 • Корупція
16.06.2026, 15:57 • Війна
16.06.2026, 15:54 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:54 • Депутати
16.06.2026, 15:48 • Події
16.06.2026, 15:45 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:39 • Силовики
16.06.2026, 15:36 • Події
16.06.2026, 15:33 • Корупція
16.06.2026, 15:30 • Події
16.06.2026, 15:24 • Бізнесмени
16.06.2026, 15:21 • Війна
