Безпілотник атакував ядерний об’єкт в ОАЕ

754     0
Безпілотник атакував ядерний об’єкт в ОАЕ
Безпілотник атакував ядерний об’єкт в ОАЕ

Удар безпілотника спричинив пожежу на електрогенераторі при атомній електростанції "Барака" в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Про це пише Wall Street Journal.

Влада ОАЕ не повідомила, хто запустив безпілотник.

Чотири реактори цієї АЕС забезпечують 25% потреб Еміратів в електроенергії. Після атаки роботу станції не зупиняли.

Водночас Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) заявило, що після удару один із реакторів працював на аварійному дизельному генераторі.

Також в агентстві кажуть, що рівні радіації залишаються в нормі.

Директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі висловив глибоку стурбованість з приводу інциденту та закликав до максимальної військової стриманості поблизу атомних електростанцій.

Богдан Шерстюк

Богдан Шерстюк

Оглядач

Аналізує суспільно-політичні процеси та економічні тенденції. Автор серії публікацій про корупційні схеми в державному секторі.

Сторінка для друку

Читайте по темі:

"Це не наша війна": Лукашенко публічно відхрестився від участі білорусів у "м’ясних штурмах" РФ
Одеська риболовля: чоловік голими руками виловив у морі російський безпілотник
Попри Женевську конвенцію: Росія обстріляла українські цивільні рятувальні судна
Міністерство оборони України підтвердило історичний максимум ліквідованих окупантів за минулий місяць
Прямо над головами цивільних: у Москві з’явився новий "Панцирь" на даху висотки
Стратегічний успіх на південному напрямку: ЗСУ заблокували логістичну артерію окупантів до Криму
Партизанський рух "АТЕШ" дізнався про критичні технічні вразливості російських дронів-розвідників
На межі катастрофи: МАГАТЕ звітує про відновлення електропостачання на Запорізькій АЕС
Нічна атака Сил оборони: уражено базу окупантів, які мінували південь та будували укріплення
Військовий експерт Сергій "Флеш" заявив про нову тактику РФ

Коментарі:

comments powered by Disqus