ЗМІ проаналізували ситуацію зі зброєю в армії Росії

ЗМІ проаналізували ситуацію зі зброєю в армії Росії
ЗМІ проаналізували ситуацію зі зброєю в армії Росії

Росія в питанні боєприпасів покладає надії на радянські запаси та поставки від своїх партнерів: Білорусь і Північну Корею.

Оборонно-промисловий комплекс РФ не здатен виробляти таку кількість озброєння, яка дозволила б російським окупантам захопити українські території. Проте Росія взялася за "чистку" складів танків і снарядів. Про це повідомляє видання Welt.

Росія нарощує виробництво ударних безпілотників Shahed-136, але збільшити обсяги виробництва ракет Москва не може через наявність там західних компонентів.

Перед повномасштабним вторгненням у росіян було близько 10 тис. одиниць цього виду техніки (як нових зразків, так і тих, що стояли на полігонах). Станом на початок 2024 року із супутникових знімків стало відомо, що у РФ є ще 40% танків на полігонах. Вони відновлюватимуться і відправлятимуться на фронт в Україну. Темпи оцінюють на рівні до 1 600 одиниць на рік. Також росіяни можуть випускати до 200 бронемашин на рік.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України заявляли, що РФ може випускати близько 230 штук деяких видів ракет на місяць. 130 штук із них мають дальність понад 350 км, ще 100 – із меншою дальністю.

Читайте по темі: Диктатор Путін наказав своїм генералам надягнути хрести на ланцюжках з його ініціалами

Однак через західні санкції наростити їхнє виробництво Москва не може, бо в кожній ракеті, яка виробляється Росією, є від 40 до 50 елементів західного походження. Про брак ракет свідчить і те, що РФ змушена робити паузи в обстрілах України, а також веде переговори про постачання зброї з Іраном і Північною Кореєю. 

У 2024 році російська промисловість здатна випустити 2,1 млн снарядів. Москва також може покладати надії на радянські запаси та поставки від своїх партнерів: Білорусь і Північну Корею.

КНДР надіслала Росії вже три мільйони артилерійських снарядів. Проте стан боєприпасів, що зберігаються, імовірно, буде дуже поганим, оскільки, з огляду на величезне споживання в перші два роки після вторгнення, збройові компанії, "імовірно, вже вибрали найкращі резерви".

Теги: Військове виробництво, Зброя, російсько-українська війна, Війна, Постачання зброї, Північна Корея, КНДР, Білорусь, Росія

Читайте по темі:

Reuters: Порти Китаю приєдналися до західних санкцій проти «тіньового флоту» Росії
Російська армія посилила обстріли Суджі та прилеглих територій
Казахстанська компанія готова купити російський НПЗ у Болгарії за 1 мільярд доларів, – Bloomberg
Лукашенко почав стягувати війська до кордону з Україною
Трамп провів прес-конференцію в своїй резиденції Мар-а-Лаго: головні заяви обраного президента США
Лукашенко звинуватив Зеленського в спробі втягнути Білорусь у війну
Сучасна техніка для фронту: Україна отримала першу бойову машину піхоти Lynx від Rheinmetall
Російська армія захопила Лозову на Купʼянщині – DeepState
Хрестики з ініціалами Путіна: російський диктатор знайшов новий спосіб мотивувати своїх солдатів
На фронті загинув шотландець-доброволець, який боровся у складі ЗСУ проти російської агресії