Напад на Європейський союз є абсолютно вірогідним, – глава МЗС Польщі
![Напад на Європейський союз є абсолютно вірогідним, – глава МЗС Польщі](/upload/news/2024/06/11/180400.jpg)
Напад на Європейський союз є ймовірним, вважає міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, який попередив, що небезпека більша, ніж думають деякі люди.
росія вже 300 років намагається колонізувати Україну і утримати її у сфері свого впливу. Напад на Європейський союз є абсолютно вірогідним, а небезпека є більшою, ніж деякі люди про це думають. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський під час виступу на Ukraine Recovery Conference 2024 у вівторок, передає кореспондент УНН.
Історія та географія відіграють для України та Польщі першочергову роль. росія вже 300 років намагається колонізувати Україну і утримати її у сфері свого впливу. У російській імперії було заборонено писати, публікувати українською. Вони знищили під час Голодомору 5 млн українських селян, і зараз відбувається те саме. Подивіться що відбувається на українських окупованих територіях. Якщо подивитися на світ з Варшави, то на 200 км на північ російський анклав - це калінінград і там є сто атомних боєголовок. білорусь поруч. Тобто це означає, що напад на Європейський союз, є абсолютно вірогідним - сказав Сікорський.
Він зазначив, що деякі російські ракети залітають на територію Польщі.
Інколи вони випадково залітають у наш повітряний простір. Навіть в західну частину Польщі, що 250 км звідси. Це дуже близько, а небезпека є більшою, ніж деякі люди про це думають - додав Сікорський.
Також він наголосив, що Польща хоче підтримати Україну у відновленні, та допомагає Україні.
Читайте по темі: ЗМІ: Росія побоюється перемоги Гарріс на виборах
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/27/187059_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187056_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187054_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187044_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187040_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187037_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187034_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187030_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187024_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187020_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/187061_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187056_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187055_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187054_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187052_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187049_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187048_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187047_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187043_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187041_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187040_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187039_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187035_m.jpg)