Судді

434
На Вінниччині суддя намагалася «відмазати» співмешканця і поплатилася посадою
Вища рада правосуддя звільнила суддю Піщанського районного суду Вінницької області Надію Щербу. Суддя затягувала кримінальну справу щодо свого цивільного чоловіка, якого підозрюють у хуліганстві із застосуванням вогнепальної зброї.
460
Суд скасував рішення про поновлення на посаді судді Львова з громадянством Росії
Шостий апеляційний адміністративний суд відмови Богдану Львову у поновленні на посаді судді Верховного суду та нарахуванні йому заробітної плати за час вимушеного прогулу.
499
В Одесі заступник голови суду оформив усе майно на дружину, дітей та тещу
Заступник голови Київського райсуду Одеси Володимир Петренко у своїй декларації майже все майно вказав оформленим на дітей, тещу та дружину-суддю, котра отримує коштовні подарунки.
578
Дружина одеського судді володіє коштовностями на 2,34 мільйона гривень
Дружина судді Овідіопольского райсуду Дмитра Гандзія володіє коштовностям на 2,34 млн гривень, а також отримала спадщину у розмірі 2,73 млн гривень.
705
Суддя Київського райсуду Одеси задекларував криптовалюту дружини, яку вона придбала під час війни
Дружина судді Київського райсуду Одеси Павла Прохорова під час повномасштабного вторгнення набула значну кількість рухомого та нерухомого майна, а також задекларувала криптовалюту Ethereum на 1,1 млн гривень.
896
Одеський суддя Войтов з родиною живе в будинку батька
Суддя Київського райсуду Одеси Геннадій Войтов, який одружений з нотаріусом Катериною Арабаджи, мешкають в елітному будинку, котрий оформлений на батька представника Феміди.
823
Суддю зі Старобільська засудили на 15 років за перехід на бік окупантів
Суддю Старобільського районного суду Луганської області визнали винним у державній зраді.
807
Голова Арцизького райсуду Черевата оформила будинок під Одесою на свого батька
Голова Арцизького районного суду Одеської області Вероніка Черевата оформила на батька будинок з землею під Одесою, щоб не декларувати власні витрати на купівлю.
592
Кадровий суддівський голод в Україні
Президент Володимир Зеленський призначив 114 суддів до місцевих судів на початку травня цього року. Зокрема, до адміністративних — 11 суддів, до господарських — 10, до загальних — 93. Наразі вони ще не почали виконувати обов’язки. Тим часом президент планує підписати ще кілька указів про призначення суддів.
498
На Житомирщині суддю покарали попередженням за затягування справ щодо ДТП
ВРП покарала суддю Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Юрія Нагорнюка попередженням за порушення під час розгляду низки справ стосовно порушень ПДР.
609
Судді Тандиру, який збив насмерть нацгвардійця на блокпосту, подовжили арешт
Суд подовжив тримання обвинуваченого під вартою до 21 липня.
517
Парламент призначив нового суддю Конституційного суду
Суддею став Сергій Різник.
495
Як ексглава Верховного суду Князєв «спалив» оренду чотирикімнатної на Липках?
Нещодавно у колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва арештували майно та рахунки. І цей арешт здійснили не у межах нашумілої справи НАБУ про хабар у майже $3 млн – він стосувався геть іншої історії.
554
В Одесі суддя-мільйонер задекларував квартиру дружини вартістю у 15 гривень
Суддя-мільйонер Суворовського райсуду Олександр Деркачов задекларував два паркомісця та стару квартиру дружини, вказана вартість якої на дату набуття становить 15 гривень.
476
Голова Суворовського райсуду Одеси Віктор Позняк не має авто та живе у чужій квартирі
Голова Суворовського районного суду Одеси Віктор Позняк у декларації за 2023 рік вказав, що немає автомобіля та живе на зарплату.