Безробітна дружина керівника міграційної служби Одещини Андрія Морару володіє Bitcoin на 58 мільйонів гривень
![Безробітна дружина керівника міграційної служби Одещини Андрія Морару володіє Bitcoin на 58 мільйонів гривень](/upload/news/2024/06/11/180416.jpg)
Безробітна дружина начальника управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Андрію Морару, котрого затримали на хабарі у 20 тис. доларів, володіє Bitcoin на 58 млн гривень.
В Одесі на хабарі затримали керівника міграційної служби, якого виправдав суд
Посадовець Андрій Морару з 2014 року декларував невелику кількість майна. Після 2018 року з його податкової звітності зникло майно у Білгород-Дністровському районі Одещини.
У 2024 році посадовець подав нову декларацію, де не вказав місце роботи та зарплатню дружини. Тобто, за його даними, вона безробітна. Хоча в Морару не було накопичень, його дружина 5 травня задекларувала 37 монет Bitcoin на 57,7 млн гривень. Також вона має 100 тис. євро і 200 тис. доларів готівкою.
Морару вказав, що його жінка Ганна володіє годинником Rolex за 550 тис. гривень, кільцем Cartier за 438 тис. гривень та браслетом Cartier за 2 млн гривень. При цьому зарплатня самого Морару з рік склала 345 тис. гривень!
Багато майна було оформлено на матір посадовця – Наталію Морару. Наприклад, ПП «Салвейв» (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна) в Одесі з капіталом у 3,4 млн гривень! Також вона володіє часткою в одеському ТОВ «Сергіївська», що займається роздрібною торгівлею напоями.
Читайте по темі: Колишнього заступника міністра оборони Росії затримали у справі про корупцію
Раніше вести таємний бізнес Морару допомагала адвокат Олена Музиченко. Нагадаємо, що Морару вже затримували на хабарі, але суд визнав виправдав його.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/26/186919_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186917_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186851_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186776_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/24/186687_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/24/186664_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186556_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186548_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186507_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186470_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/187066_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187065_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187064_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187063_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187061_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187056_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187055_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187054_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187052_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187049_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187048_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187047_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187043_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187041_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187040_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187039_m.jpg)