Ексголову Генштабу Молдови позбавили держнагород чирез співпрацю з спецслужбами Росії
![Ексголову Генштабу Молдови позбавили держнагород чирез співпрацю з спецслужбами Росії](/upload/news/2024/06/11/180464.jpg)
Президентка Молдови Мая Санду підписала указ про позбавлення державних нагород колишнього начальника Генштабу Ігоря Горгана, якого викрили в роботі на російські спецслужби.
Як повідомляє "Європейська правда", відповідний документ опублікували 11 червня на сайті адміністрації молдовської президентки.
Згідно з указом, Горгана позбавили медалі "За військові заслуги", якою його удостоїли у 2006 році, та ордена "Вірність Вітчизні", який йому вручили у 2015-му.
Указ набирає чинності з дня підписання, при цьому Горган може оскаржити його в суді протягом 30 днів.
Нагадаємо, минулого тижня з’явилось журналістське розслідування, в якому йшлося, що колишній начальник Генштабу Молдови Горган, який залишив посаду у 2021 році, роками був інформатором російської військової розвідки і досі продовжує цю діяльність.
Читайте по темі: Вбивство Ірини Фаріон було ретельно підготовлене, не виключають причетність Росії, - МВС
Представник офісу президентки Маї Санду зазначив, що покарання за такі злочини проти держави має бути найсуворішим.
Служба інформації та безпеки Молдови підтвердила інформацію з розслідування, а генеральна прокуратура готується порушити проти колишнього керівника Генштабу кримінальну справу про державну зраду.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/25/186866_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186855_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186851_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186849_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186846_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186839_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186838_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186834_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186833_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186828_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/187056_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187055_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187054_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187052_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187049_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187048_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187047_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187043_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187041_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187040_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187039_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187035_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187030_m.jpg)