У Республіці Сербській відкрили "офіс" посольства Росії, - ЗМІ

У Республіці Сербській відкрили "офіс" посольства Росії, - ЗМІ
У Республіці Сербській відкрили "офіс" посольства Росії, - ЗМІ

У місті Баня-Лука, адміністративному центрі Республіки Сербської – ентитету у складі Боснії і Герцеговини, – 11 червня відкрився "офіс російського посольства" в БіГ.

Про це повідомила балканська служба "Радіо Свобода".

Офіс, відкриття якого було Міністерство закордонних справ БіГ схвалило у 2021 році – за рік до повномасштабного нападу Росії на Україну, – відкрили проросійський президент Республіки Сербської Мілорад Додік та посол Росії в БіГ Ігор Калабухов.

Відеопривітання записав і російський міністр закордонних справ Сергєй Лавров, де подякував митрополиту Сербської православної церкви в Баня-Луці Єфрему за те, що "він надав таку чудову будівлю для розміщення російської дипломатичної місії".

  qzzidhidikdroz

ФОТО: РАДІО СВОБОДА

Будівля, в якій розташований російський "офіс", розташована поруч з урядом Республіки Сербської. Її місцеперебування до останнього приховували від ЗМІ.

Цим кроком Боснія і Герцеговина стала єдиною країною на Західних Балканах, де дозволили розширення дипломатичної місії Росії після того, як ця країна почала повномасштабне вторгнення проти України у 2022 році.

 

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus