Волошин спростував інформацію РФ про захоплення М’ясожарівки
![Волошин спростував інформацію РФ про захоплення М’ясожарівки](/upload/news/2024/06/11/180472.jpg?20240611215357)
Росіяни у звіті назвали М’ясожарівку Артемівкою. Слід зазначити, що цю назву носив населений пункт до 2016 року.
Речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця Назар Волошин прокоментував інформацію РФ про захоплення двох українських населених пунктів. Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.
"Сьогодні Міноборони РФ у своєму черговому звіті про перемоги своїх військ на території України дало інформацію, що були звільнені від українських підрозділів населені пункти Артемівка ("ЛНР") і Тимківка Харківської області. Однак річ у тім, що російська пропаганда вкотре довела свою недолугість і безглуздість. Більше того, таких населених пунктів в Україні немає. Тобто за якими картами воюють російські солдати й генерали? М’ясожарівку у звіті назвали Артемівкою. Слід зазначити, що цю назву носив населений пункт до 2016 року", - зазначив Волошин.
Він нагадав, що село Артемівка (Сватівський район) у Луганській області перейменовано на село М’ясожарівка на підставі постанови Верховної Ради від 2016 року.
"М’ясожарівку контролюють українські Сили оборони! Що стосується захоплення населеного пункту Тимківка в Куп’янському районі Харківської області, то це село було ліквідоване ще 1987 року", - наголосив речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/26/187024_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187020_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187019_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187018_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187015_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187008_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186999_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186998_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186987_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186982_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/187039_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187035_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187030_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187029_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187027_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187026_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187025_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187024_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187023_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187022_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187021_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187020_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187019_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187018_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187017_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187015_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187012_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187011_m.jpg)