Волошин спростував інформацію РФ про захоплення М’ясожарівки

Волошин спростував інформацію РФ про захоплення М’ясожарівки
Волошин спростував інформацію РФ про захоплення М’ясожарівки

Росіяни у звіті назвали М’ясожарівку Артемівкою. Слід зазначити, що цю назву носив населений пункт до 2016 року.

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця Назар Волошин прокоментував інформацію РФ про захоплення двох українських населених пунктів. Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні Міноборони РФ у своєму черговому звіті про перемоги своїх військ на території України дало інформацію, що були звільнені від українських підрозділів населені пункти Артемівка ("ЛНР") і Тимківка Харківської області. Однак річ у тім, що російська пропаганда вкотре довела свою недолугість і безглуздість. Більше того, таких населених пунктів в Україні немає. Тобто за якими картами воюють російські солдати й генерали? М’ясожарівку у звіті назвали Артемівкою. Слід зазначити, що цю назву носив населений пункт до 2016 року", - зазначив Волошин.

Він нагадав, що село Артемівка (Сватівський район) у Луганській області перейменовано на село М’ясожарівка на підставі постанови Верховної Ради від 2016 року.

"М’ясожарівку контролюють українські Сили оборони! Що стосується захоплення населеного пункту Тимківка в Куп’янському районі Харківської області, то це село було ліквідоване ще 1987 року", - наголосив речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus