Постановка "Мосфільму": росіяни розповсюджують фейк про розстріл воїнами ЗСУ своїх побратимів
![Постановка "Мосфільму": росіяни розповсюджують фейк про розстріл воїнами ЗСУ своїх побратимів](/upload/news/2024/06/11/180474.jpg)
За наведеними фактами ЦПД можна стверджувати, що це російська постановка з метою дискредитації Збройних сил України.
Росіяни розповсюджують чергову брехню про українських захисників. Пропагандисти РФ зняли постановочне відео і заявили, що на ньому нібито військові ЗСУ розстріляли своїх побратимів і втекли з Кринок. Центр протидії дезінформації вже повідомив, що це ворожа постановка.
Про це йдеться у повідомленні ЦПД 11 червня.
"Брехня: двоє українських військових на правому березі Дніпра Херсонщини розстріляли своїх побратимів, склали їхні тіла в гумовий човен, відштовхнули його від берега і втекли. Таке відео поширюють пропагандистські Telegram-канали. Правда: вкинуте через соцмережу відео – це чергова постановка пропагандистського «мосфільму». Для початку зазначимо, що село Кринки розташоване на лівому березі Дніпра, а не на правому", – заявили в ЦПД.
Місцевість, яку фейкороби зняли згори, – це пляж, у той час як рельєф в районі Кринок – це заплави.
Також під час детального збільшення відео неможливо розгледіти сліди влучань від куль. І останнє – відсутні будь-які ознаки, що люди на відео належать саме до ЗСУ.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/27/187047_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187018_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187010_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187007_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186968_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186946_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186926_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186886_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186882_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186877_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/187052_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187049_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187048_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187047_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187043_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187041_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187040_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187039_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187035_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187030_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187029_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187027_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187026_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187025_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187024_m.jpg)