Принцеса Кейт уперше з’явилась на публіці після початку лікування від раку

Принцеса Кейт уперше з’явилась на публіці після початку лікування від раку
Принцеса Кейт уперше з’явилась на публіці після початку лікування від раку

Принцеса Уельська Кейт Міддлтон у суботу, 15 червня, взяла участь у першому публічному заході відтоді, як у неї діагностували рак і вона почала лікування.

Про це повідомляє Sky News.

Принцеса Кейт узяла участь у Trooping the Colour – параді, який традиційно влаштовується на честь дня народження британського монарха. Її присутність була під питанням, оскільки вона пропустила генеральну репетицію заходу минулого тижня.

42-річна Кейт прибула до Букінгемського палацу в автомобілі разом з дітьми та чоловіком, принцом Уельським, після чого на кареті поїхали на парад.

  eidehiqdqikroz

Британський король Чарльз ІІІ, який також проходить курс лікування від раку, їхав з королевою в кареті й інспектував офіцерів і гвардійців звідти, а не з коня.

На відміну від попереднього року, принцеса Уельська не приєдналася до решти королівської сім’ї на подіумі, а спостерігала за Trooping the Colour з балкона в колишньому офісі герцога Веллінгтона разом з дітьми.

 

Це перший офіційний вихід Кейт Міддлтон у світ після того, як вона потрапила до лікарні для операції. Після цього принцеса Уельська заявила, що перебуває на ранніх стадіях лікування раку.

В уряді Великої Британії після цього виявили, що Китай, Росія та Іран поширюють дезінформацію про Кейт Мідлтон, щоб дестабілізувати ситуацію в країні.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus