Англія на останній хвилині вирвала в збірної Нідерландів путівку до фіналу Євро-2024

Збірна Англії здобула вольову перемогу над національною командою Нідерландів у 1/2 фіналу чемпіонату Європи.

Чемпіонат Європи-2024, 1/2 фіналу

Нідерланди – Англія – 1:2

Голи: Сімонс, 7 – Кейн, 18 (пенальті), Воткінс, 90

Зі старту зустрічі команди задали високий темп. "Три леви" грали першим номером, але нідерландці не відставали та оформили швидкий гол. На 7-й хвилині Сімонс відібрав м’яч у Райса та наважився на удар із дистанції, м’яч полетів під поперечину, а стрибок Пікфорда був марним.

Англія додала в швидкості та зуміла оперативно зрівняти рахунок. Щоправда, забитий м’яч вийшов скандальним. Кейн із меж штрафного пробив у дотик над воротами, а потім упав після контакту з Дюмфрісом. Арбітр переглянув повтор і призначив одинадцятиметровий, а сам постраждалий майстерно реалізував пенальті.

Читайте по темі: Онкоцентр у Нідерландах лікуватиме чотирьох дітей з "Охматдиту"

Оборонець нідерландської збірної доволі швидко реабілітувався. На екваторі тайму він виніс м’яч із лінії воріт після соло Фодена. Згодом же Дюмфріс пішов на кутовий та головою струсонув поперечину англійців. У відповідь Фоден пробив на техніку з-за меж штрафного – стійка!

Поступово суперники повернулися до попереднього стану. Збірна Англії заволоділа ініціативою, а "помаранчеві" зробили акцент на контратаках. Із небезпечними моментами запанувала пауза до середини другої половини. На 65-й хвилині ван Дейк пробив у дотик після стандарту, але Пікфорд перевів м’яч на кутовий.

"Три леви" на 80-й навіть забили, але Вокер перед асистом на Саку втрапив у положення поза грою. Виявилося, що це була репетиція. На останній хвилині основного часу команда Гарета Саутгейта вирвала перемогу. Це Воткінс отримав м’яч у штрафному, розвернувся та з-під Де Врея пробив у дальній кут – 1:2 у підсумку!