Українські захисники модернізували трофейну бронетехніку окупантів: тепер працює на ЗСУ і нищить ворогів
![Українські захисники модернізували трофейну бронетехніку окупантів: тепер працює на ЗСУ і нищить ворогів](/upload/news/2022/08/31/56683.jpg)
Українські захисники не лише віртуозно знищують ворожу техніку, а й вправно відбивають її в окупантів. Трофейною зброєю б’ють по загарбниках, виганяючи їх із нашої країни та роздаючи їм квитки на "концерт Кобзона".
72-га окрема механізована бригада Чорних Запорожців виклала в мережу відео, на якому показала трофейну техніку окупантів після "тюнінгу". Українські бійці не лише відібрали в загарбників броньований тягач МТ-ЛБ, який у народі називають "мотолига", а й прокачали його.
Попри те, що ЗСУ завдають шалених втрат ворогу як серед особового складу, так і техніки, ті машини, які вдалося не знищити, а відібрати, є особливо цінними. Адже їх можна використати проти загарбників.
На опублікованих кадрах – удосконалена машина ворога. Як видно з відео, ворожий МТ-ЛБ довели до ідеального стану, оновили колір корпусу. А крім усього на тягач ще й встановили ЗУшку – 23-міліметрову спарену зенітну установку ЗУ-23-2.
Ця "ЗУшка" здатна здійснювати по 2 тисячі пострілів на хвилину. Тож загарбникам навряд чи сподобається той факт, що їхня броньована машина після модернізації гатить по них самих.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/21/186253_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186252_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186246_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186245_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186238_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186233_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186227_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186225_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186222_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186220_t.jpg)