П’ята поразка поспіль. "Динамо" на останніх секундах програло "Фенербахче" на старті Ліги Європи

Київське "Динамо" у першому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА програло турецькому "Фенербахче", чиї фанати співали пісні про Володимира Путіна, з рахунком 1:2.

Ця поразка стала п’ятою поспіль для київського клубу, якщо зважити і на внутрішні турніри.

Поєдинок проходив на арені "Шюкрю Сараджоглу" у Стамбулі.

На 35-й хвилині господарів вивів уперед Густаво Енріке, який головою пробив під поперечину воріт Георгія Бущана після навісу Дієго Россі з необов’язкового кутового. Боротьбу у центрі штрафного майданчика програв Денис Гармаш.

На 64-й хвилині Віктор Циганков ударом в один дотик з лінії штрафного майданчика влучив у нижній кут воріт і зрівняв рахунок після точної передачі Буяльського з лівого флангу.

Проте нічию кияни втримати не змогли. Вже у доданий арбітром час перемогу "Фенербахче" приніс гол Міші Бачуай на третій доданій рефері хвилині. Бельгійський нападник буквально розстріляв ворота гостей.

В іншому матчі групи В кіпрський АЕК у місті Ларнака програв французькому "Ренну" - 1:2.

Лідерство у групі В ділять футболісти двох клубів, які перемогли: "Ренн" та "Фенербахче", у яких по три очки з однаковою різницею м’ячів. Третє та четверте місця у "Динамо" та АЕК.