Обвинувачених у вбивстві добровольця ДФТГ у Києві суд залишив під вартою

Обвинувачених у вбивстві добровольця ДФТГ у Києві суд залишив під вартою
Обвинувачених у вбивстві добровольця ДФТГ у Києві суд залишив під вартою

У Голосіївському районному суді м. Києва відбулося чергове засідання у справі щодо умисного вбивства 34-річного добровольця ДФТГ Олексія Щербини. У ході засідання суд відмовив у задоволенні клопотань про зміну запобіжних заходів та залишив обвинувачених під вартою. 

Стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міської прокуратури.

Як йдеться у повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури, у ході засідання суд досліджував письмові докази сторони обвинувачення. На лаві підсудних троє обвинувачених, які перебувають під вартою.

"Під час судового розгляду сторона захисту заявила клопотання про зміну запобіжних заходів двом обвинуваченим у хуліганстві з тримання під вартою на більш м’які, не пов’язані з утриманням у СІЗО", – зазначили у Київській міській прокуратурі.

Як підкреслили у пресслужбі, враховуючи, що злочин був вчинений із застосуванням насильства, прокуратура заперечувала проти задоволення таких клопотань. 

"Розглянувши доводи сторін, суд ухвалив відмовити у задоволенні клопотань про зміну запобіжних заходів – обвинувачених залишено під вартою", – наголосили у столичній прокуратурі.

У Києві 21 жовтня 2022 року у Голосіївському районі виник конфлікт на дорозі між водіями і пасажирами двох авто. За кермом автомобіля "Хюндай" був доброволець ДФТГ "Свобода" Олексій Щербина. У ході сварки Щербину побили водій і пасажири "Лексуса", після чого один з нападників вистрілив у військового і разом з товаришами втік. Потерпілий від отриманих травм помер.

Дії водія "Лексуса" кваліфікували як умисне вбивство, вчинене з хуліганських мотивів, за що йому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі. Іншим двом обвинуваченим інкримінують хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї. Покарання за це — від 3 до 7 років за ґратами.

У серпні Голосіївський районний суд продовжив обвинуваченим запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а також надав можливість двом учасникам справи внести заставу по 805 200 гривень.

Проте Голосіївська окружна прокуратура Києва не погодилась з таким рішенням та подала апеляційну скаргу, яку було підтримано Київським апеляційним судом. Суд також обрав безальтернативні запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою двом обвинуваченим.

Сторінка для друку

Читайте по темі:

На Харківщині затримали брата і сестру, які коригували удари РФ
Забруднення Десни: у Броварах зафіксували у воді незначні зміни щодо кисню
Ексдиректор Рівненського медцентру затвердив угоду про визнання провини із судом
Які вироки отримують злочинці, які допомагають військовозобов’язаним ухилитися від мобілізації
У Кам’янському чоловік вирощував коноплі на 25 млн гривень
Кримінальна справа проти СЕО платіжної системи Bill_line Артема Ляшанова за звинуваченням у відмиванні коштів залишається відкритою
Суд відхилив клопотання російського Pin-UP про скасування арешту 2,6 млрд гривень
Посадовець ДСНС у Києві завдав збитків на 500 тисяч гривень
Скандальна справа Pin-UP: Печерський суд розглядає можливе скасування арешту 2,6 мільярдів гривень на користь російського бізнесу
В Одесі СБУ затримала російського агента, який шпигував за ППО

Коментарі:

comments powered by Disqus