У Генштабі розповіли, як часто треба проходити ВЛК

У Генштабі розповіли, як часто треба проходити ВЛК
У Генштабі розповіли, як часто треба проходити ВЛК

Військовозобов’язані мають проходити військо-лікарську комісію щороку. Представник Генштабу Галущенко заявив, що автоматично спрямовувати усіх, хто буде оновлювати дані, на проходження ВЛК не будуть.

Висновки військово-лікарських комісій (ВЛК) про визначення ступеня придатності до військової служби є дійсними протягом одного року. Про це сказав представник Генерального штабу Збройних сил України, полковник Юрій Глущенко в інтерв’ю Radio NV.

За цей час у людини можуть відбутися зміни у стані здоров’я. Не заперечується, що чоловік може лікуватися.

"За рік людина може отримати травму, захворіти, не дай Бог, на серйозні захворювання. Тому зверненням до комісії або підтверджується придатність до військової служби, або виноситься інше рішення", — пояснив Галущенко.

На запитання, чи автоматично всі, хто оновлює дані, отримують направлення на проходження військово-лікарської комісії Галущенко відповів, що "таке завдання не стоїть".

"Таке рішення приймає ТЦК, виходячи з оновленої інформації, наявності тих завдань, які перед ним стоять", — повідомив він.

Читайте по темі: На Рівненщині викрили організаторів незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Представник Генштабу ЗСУ наголосив, що коли мобілізаційний закон набуде чинності, то до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки мають прийти всі чоловіки від 18 до 60 років. На військовий облік треба стати за місцем фактичного проживання.

Мобілізація в Україні: проходження ВЛК

Положення про ВЛК затверджено наказом Міністерства оборони України №402. Медичний огляд не може бути проведений без аналізів та інших інструментальних маніпуляцій, щоб встановити об’єктивний ступінь придатності людини до військової служби.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus