Дружина одеського судді володіє коштовностями на 2,34 мільйона гривень
![Дружина одеського судді володіє коштовностями на 2,34 мільйона гривень](/upload/news/2024/06/07/179869.jpg)
Дружина судді Овідіопольского райсуду Дмитра Гандзія володіє коштовностям на 2,34 млн гривень, а також отримала спадщину у розмірі 2,73 млн гривень.
Про це свідчить декларація за 2023 рік.
Родина перед війною у 2021 році придбала будинок в селищі Таїрове під Одесою площею у 323 кв. м. Вартість майна на той час складала 5,42 млн гривень! Також дружина судді частково володіє іншим будинком в Одесі площею у 165,5 кв. м. Суддя офіційно має лише Toyota Camry (2012) за 310 тис. гривень. Суддя зберігає 1,38 млн гривень готівкою.
У 2019 році Громадська рада доброчесності склала висновок про невідповідність судді Дмитра Гандзія критеріям доброчесності та професійної етики. Члени ГРД встановили, що його дружина з 2012 році була співвласником будинку в Одесі, але він не був вказаний в деклараціях посадовця з 2013 по 2017 роки.
Також суддя допускав вочевидь недбале оформлення документів. У період з 2012 по 2014 роки та в 2017 році суддя ухвалив 81 судове рішення у кримінальних справах російською мовою.
Читайте по темі: Обвинувачених в хабарництві посадовців Борщівського ТЦК випустили під заставу в 242 тисячі гривень
Додамо, що «Судовий репортер» писав про те, що завдяки судді Гандзію та його колеги з Київського райсуду Вадиму Іванчуку постраждалі та родичі загинувших в аварії залишилися без компенсації з боку перевізника, бо останній встиг розпродати майно.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/26/187011_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187003_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187002_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186950_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186949_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186947_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186919_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/186917_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186832_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186816_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/187064_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187063_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187061_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187056_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187055_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187054_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187052_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187049_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187048_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187047_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187043_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187041_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187040_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187039_m.jpg)