СБУ оголосила підозри ще трьом співробітникам «МДБ ЛНР»

СБУ оголосила підозри ще трьом співробітникам «МДБ ЛНР»
СБУ оголосила підозри ще трьом співробітникам «МДБ ЛНР»

Служба безпеки України оголосила підозри в порушенні законів і звичаїв війни ще трьом представникам контрольованої Росією терористичної організації «Луганська народна республіка».

Йдеться про так званих «оперативних співробітників Міністерства державної безпеки Луганської народної республіки» — Ярослава Мішина, 1994 р.н., Микиту Алєксєєнка, 1998 р.н., а також «начальника Сватівського МРВ МДБ ЛНР» Сергія Палєєва, 1984 р.н.

Після окупації російськими військами міста Сватове Луганської області в березні 2022 року представники «МДБ ЛНР» зайнялися пошуком патріотично налаштованих осіб серед місцевого населення, вважаючи, що такі можуть заважати окупаційній політиці держави-агресора, 

Так, 16 березня 2022 року близько 8 ранку «оперативники» Ярослав Мішин,  Микита Алєксєєнко, Олександр Фролов та інші невстановлені особи із числа представників т.зв. «МДБ ЛНР», прибули до квартири у місті Сватове, де проживало цивільне подружжя. 

Погрожуючи застосуванням вогнепальної зброї, господарів змусили відчинити двері. Далі до чоловіка одразу застосували фізичну силу, хаотичного бʼючи по різних частинах тіла. Потерпілий втратив рівновагу і впав на підлогу, далі йому затягнули металевими кайданками руки. 

Читайте по темі: СБУ викрила українку, яка допомагала спецслужбам РФ зламувати телефони захисників

Провівши обшук житла, представники «ЛНР» забрали чоловіка до захопленої адміністративної будівлі Сватівської ДПІ ГУ ДПС у Луганській області і утримували там до вечора.

За весь час такого утримання чоловік зазнава жорстокого поводження з боку представників т.зв. «МДБ ЛНР. Потерпілого, зокрема, декілька разів ударили прикладом автомату по спині, а також словесно погрожували йому фізичною розправою. 

Ще один аналогічний випадок трапився 22 березня 2022 року. О 4 ранку цивільного чоловіка забрали з дому і відвезли до будівлі Сватівської ДПІ ГУ ДПС у Луганській області. Його утримували до 18 години, примушуючи до співпраці і вимагаючи інформацію про патріотично налаштованих місцевих жителів. За усними вказівками «начальника Сватівського МРВ МДБ ЛНР» Сергія Палєєва, потерпілого били кулаком і прикладом автомата, а також обливали стегна кипʼятком.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus