Україна запросила Литву до створення спільних оборонних підприємств

Україна запросила Литву до створення спільних оборонних підприємств
Україна запросила Литву до створення спільних оборонних підприємств

На технологічній конференції TechBatt 2024 у Вільнюсі заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко зустрілася з міністром національної оборони Литви Лаурінасом Кащунасом та його заступницею Гретою Монікою Тучкуте.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«Щаслива всіх вітати у Вільнюсі, столиці нашого союзника та партнера. Дякую всьому литовському народу за непохитну підтримку України, а Міністерству національної оборони Литви — за ініціативність та дотримання обіцянок. Працюємо над поглибленням співпраці», – сказала Катерина Черногоренко, звертаючись до учасників конференції.

 На зустрічі обговорювалися можливості створення спільних підприємств та готовність оперативно ділитися бойовим досвідом українських військових з литовськими виробниками. Україна виявила зацікавленість у тестуванні продукції литовських розробників.

«Окремо дякую Литві за активну участь у Коаліції дронів та ІТ-коаліції. Спільні підприємства — це один з ключових напрямів нашого співробітництва. Український досвід та литовська експертиза здатні створювати нові ефективні засоби для переваги над ворогом», – підкреслила Катерина Черногоренко.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus