Україна запросила Литву до створення спільних оборонних підприємств
![Україна запросила Литву до створення спільних оборонних підприємств](/upload/news/2024/06/11/180477.jpg)
На технологічній конференції TechBatt 2024 у Вільнюсі заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко зустрілася з міністром національної оборони Литви Лаурінасом Кащунасом та його заступницею Гретою Монікою Тучкуте.
Про це повідомляє Міністерство оборони України.
«Щаслива всіх вітати у Вільнюсі, столиці нашого союзника та партнера. Дякую всьому литовському народу за непохитну підтримку України, а Міністерству національної оборони Литви — за ініціативність та дотримання обіцянок. Працюємо над поглибленням співпраці», – сказала Катерина Черногоренко, звертаючись до учасників конференції.
На зустрічі обговорювалися можливості створення спільних підприємств та готовність оперативно ділитися бойовим досвідом українських військових з литовськими виробниками. Україна виявила зацікавленість у тестуванні продукції литовських розробників.
«Окремо дякую Литві за активну участь у Коаліції дронів та ІТ-коаліції. Спільні підприємства — це один з ключових напрямів нашого співробітництва. Український досвід та литовська експертиза здатні створювати нові ефективні засоби для переваги над ворогом», – підкреслила Катерина Черногоренко.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/26/186885_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/24/186692_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/24/186653_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/23/186488_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186289_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186207_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186097_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186084_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186063_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186020_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/27/187043_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187041_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187040_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/27/187039_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187035_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187030_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187029_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187027_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187026_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187025_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187024_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187023_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187022_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187021_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187020_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187019_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/26/187018_m.jpg)