На фронті біля Часового Яру загинув пластун Святослав Варення

На фронті біля Часового Яру загинув пластун Святослав Варення
На фронті біля Часового Яру загинув пластун Святослав Варення

У війні РФ проти України поліг киянин, вихователь і пластун Святослав Варення. Воїн загинув поблизу Часового Яру. Похорон планується 14 червня в Києві.

Про загибель українського захисника повідомив відомий український історик, голова Крайової пластової ради Юрій Юзич. Він також додав, що Святослава було вбито прямим влучанням у бліндаж.

Святослав був вихователем у 75-му курені ім. Героїв бою під Крутами, також він творець-засновник "Київського молодіжного православного братства на честь святих князів страстотерпців Бориса і Гліба". Працював економістом, пізніше займався цивільними дронами у "Dronarium Україна" (це перший в Україні "навчальний центр для пілотів дронів").

Був революціонером за покликанням: на фронті біля Часового Яру загинув пластун Святослав Варення eidehiqqxidzqroz

Юрій Юзич назвав Святослава "революціонером за покликанням", оскільки хлопець брав безпосередню участь в обох Майданах – революції Гідності й Помаранчевій революції.

Пластовий побратим Святослава пригадав, як вони у 2004 році, у групі офіційних спостерігачів, у Конотопі боролися з махінаціями на виборах.

"Нам вимикали світло, крали бюлетені, погрожували. Святослав бився за бюлетені й чесність із самим головою Конотопської поліції. Потім побиті, але щасливі сиділи у місцевого друга в гостях і раділи, що присікли маніпуляції. А коли повернулися в Київ, почалася вже Помаранчева революція", – згадав він.

Усі знайомі та близькі полеглого воїна Святослава просять молитися за нього.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus