Коханки, привороти, подружні зради: чому ніхто не прийшов підтримати Тищенка на суд

Коханки, привороти, подружні зради: чому ніхто не прийшов підтримати Тищенка на суд
Коханки, привороти, подружні зради: чому ніхто не прийшов підтримати Тищенка на суд

Скандальний нардеп Микола Тищенко тричі перебував у законних шлюбах, проте жодна з колишніх дружин нардепа, навіть Алла Барановська, з якою вони "залишилися в дружніх стосунках", не прийши на судове засідання чиновника 25 червня.

Про це повідомляє видання Korrespondent.

Перша дружина Тищенка Лариса народила йому у 2005 році. З другою офіційною обраницею Іриною Журавська, яка за сумісництвом була племінницею ексзаступника мера столиці Віталія Журавського, шлюб тривав не довго: через пів року після весілля пара розлучилася.

Третьою дружиною скандального нардепа стала Алла Барановська, які пізніше народила йому сина Давида. Проте у 2024 році стало відомо, що пара припинила романтичні стосунки та готується до розлучення. Тоді Тищенко наголосив, що вони залишилися в дружніх стосунках.

У Korrespondent зауважують, що люди з близького оточення чиновника запевняють в тому, що Микола Тищенко зраджував кожну із трьох законних дружин.

Читайте по темі: Президент Зеленський зробив заяву щодо зустрічі з Путіним

Коментуючи своє особисте життя нардеп стверджував: у його житті траплялися випадки, коли жінки за допомогою магії приворожували його.

"Я був об’єктом, якому підливали, Україна взагалі дуже славиться різноманітними магічними ритуалами, дівчата дуже люблять ходити до гадалок, ворожок та створювати якісь зілля. І потім вранці своїм коханим підливати в чай, роблять з чоловіків просто пластилін, чоловіки стають покірними, м’якими, дурними і закохуються, я відчув це на собі", — розповідав чиновник.

Ба більше, у матеріалі видання Korrespondent,йдетьмся про те що Тищенко мав романтичні стосунки з дружиною його бізнес-партнера Геннадія Дмитрієва. Відомо, що чоловік був директором БО "Всеукраїнського благодійного фонду Миколи Тищенка".

Примітно: що у мережі нинішню помічницю нардепа Евеліну Андрієвську також називають коханкою Тищенка.

Зауважимо, що вона фігурує на сайті Миротворця за а "участь у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками" та "заперечення російської агресії".

Помічниця Тищенка: зв’язок з окупантами та підтримка путіна eiddxikdiqurroz

Окрім того, у 2015 році Андріївська, яка родом з Донецька, зробила репост з пропагандистського пабліка, звинувачуючи Україну в обстрілах своїх же територій.

Ба більше, нинішня помічниця Миколи Тищенка у 20-8 році приїжджала в тимчасово окупований Крим на концерт Григорія Лепса, який активно підтримує радив російського диктатора володимира Путіна.

Помічниця Тищенка: зв’язок з окупантами та підтримка путіна

Але попри таке яскраве і насичене особисте життя, скандальний нардеп був на судовому засіданні сам, без будь–якої пітримки близьких людей.

Читайте по темі: Зеленський відповів, чи погодиться поступитися територією, щоб зберегти людей

Нагадаємо, що 25 червня Печерський суд міста Києва обрав запобіжний захід для Миколи Тищенка у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus