У Росії помер топ-посадовець Міноборони Росії, який розквартировував армію РФ
![У Росії помер топ-посадовець Міноборони Росії, який розквартировував армію РФ](/upload/news/2024/07/09/184443.jpg)
Хандаєв працював у прямому підпорядкуванні нині колишньому заступнику міністра оборони Тимуру Іванову, якого у квітні заарештували у корупційній справі про велике хабарництво.
У Москві раптово помер чиновник Міноборони — підлеглий заарештованого заступника ексміністра оборони РФ Сергія Шойгу.
Помер 61-річний голова управління державної експертизи Міноборони РФ Магомед Хандаєв. Він керував управлінням державної експертизи з червня 2023-го року.
Останні роки Хандаєв займався розквартируванням солдатів ЗС РФ та облаштуванням кордонів РФ. Так, від 2013 до 2016 року він працював заступником керівника Федерального агентства з облаштування державного кордону. З квітня 2016 по вересень 2017 року був заступником командувача військ Південного військового округу з будівництва та розквартування військ.
2018–2022-го обіймав посаду генерального директора Управління замовника капітального будівництва Міноборони, а з червня 2022 по червень минулого року — гендиректором головного управління спеціального будівництва.
Був державним радником 2-го класу, полковник запасу.
Читайте по темі: Ексочільника Харківської податкової викрили у хабарництві
Також відомо, що Хандаєв працював у прямому підпорядкуванні нині колишньому заступнику міністра оборони Тимуру Іванову, якого у квітні заарештували у корупційній справі про велике хабарництво при будівництві військових об’єктів. За даними журналістів, Хандаєв також займався питаннями будівництва ДВС України №4 об’єктів соціальної інфраструктури.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/25/186840_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186838_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186835_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186830_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186824_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186816_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186815_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186800_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186796_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186781_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/25/186850_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186849_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186848_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186846_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186844_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186842_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186841_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186840_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186838_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186836_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186834_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186832_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186831_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186830_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186829_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186828_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/25/186824_m.jpg)