Ремонтувати львівську психлікарню віддали скандальній фірмі, яку не раз викривали на завищенні цін

Ремонтувати львівську психлікарню віддали скандальній фірмі, яку не раз викривали на завищенні цін
Ремонтувати львівську психлікарню віддали скандальній фірмі, яку не раз викривали на завищенні цін

Львівська обласна психіатрична лікарня торік у листопаді підписала договір про ремонт головного корпусу медзакладу за 24 млн грн зі скандальною фірмою «Вельт-Капітал». У травні 2024 року сторони уклали додаткову угоду про зменшення обсягу і вартості робіт до 8 млн грн.

Та вже в липні психіатрична лікарня провела аналогічний тендер, але вже на майже 40 млн грн. Переможцем торгів знову обрали ТОВ «Вельт-Капітал» – фірму, яку неодноразово викривали на завищенні цін у кошторисах під час ремонтів лікарень і доріг.

До кінця 2024 року ТОВ «Вельт-Капітал» має виконати першу чергу робіт з ремонту і реставрації головного корпусу психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській, 95 та облаштувати навколишню територію. За це обласна лікарня має заплатити 39,85 млн грн. Тобто загалом, за умови виконання договору, ТОВ «Вельт-Капітал» отримає за договором із обласною лікарнею 48 млн грн, а не 24, як ішлося торік.

Директором КНП ЛОР Львівська обласна психіатрична лікарня є Богдан Чечотка, який, згідно з його декларацією про доходи за 2023 рік, немає ані нерухомості, ані автомобіля, ані власних заощаджень.

ТОВ «Вельт-Капітал», за даними сервісу YouControl, зареєстроване у Львові і працює з 2016 року. Власницею фірми є Тетяна Павленко. Фірма займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.

Читайте по темі: Івано-Франківська ОВА планує придбати техніку для шкіл за завищеними цінами у фігуранта кримінальних справ

Журналісти неодноразово викривали ТОВ «Вельт-Капітал» на завищенні цін. Наприклад, нещодавно переплату знайшли в договорі на ремонт лікарні у Львові. Утім, перше ТМО Львова надалі продовжує віддавати цій фірмі підряди на десятки мільйонів гривень. Також ішлося про переплату удвічі на трубах під час ремонтів на Волині. Та попри це, «Вельт-Капітал» отримало підряд на понад 3 млрд грн на будівництво фортифікаційних споруд в області. Також фірма завищувала ціни у підрядах від ДП «Ліси України».

Окрім того, у судовому реєстрі можна знайти ухвалу про проведення обшуків у «Вельт Капітал» через участь у схемі ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Сторінка для друку

Читайте по темі:

Львівський онкоцентр замовив ремонт за 17 мільйонів гривень
НАЗК заплатить майже 2 мільйони з бюджету за опитування щодо корупції
Компанія "Автострада" Максима Шкіля без конкурентів отримала підряд на 14 мільярдів на добудову метро на Виноградар
Голова Держспецтрансслужби Яковець причетний до розтрати при закупівлі генераторів для ЗСУ
У Франції горить відомий Руанський собор
«Дружіківці» опустили доларові ціни на метизи для «Укрзалізниці», які вдвічі злетіли під час вторгнення
"Укрнафта" купила 50 новеньких седанів Toyota за 42 мільйони
Ірмантас Норкус та його «Понтем.УА»: як бюджетні сотні мільйонів йдуть на погане харчування дітей в Україні
БЕБ запобігло розтраті понад 300 мільйонів при реконструкції соціальних закладів на Одещині
У телефоні Юрія Голика знайшли переписку з підрядником, який "натендерив" на 4 мільярда, - ЗМІ

Коментарі:

comments powered by Disqus