Олімпіада 2024: Ферран-Прево принесла Франції "золото" в маунтенбайку

Французька велосипедистка Полін Ферран-Прево тріумфувала в дисципліні крос-кантрі змагань з маунтенбайку на Олімпійських іграх 2024 року.

Про це стало відомо з результатів змагань.

32-річна господарка траси перемогла в передмісті Парижа. Вона подолала дистанцію за 1:26:02 години.

Ферран-Прево "привезла" суперницям майже три хвилини переваги. Зокрема, друга на фініші американка Гейлі Баттен відстала на 2:57 хвилини. Третьою стала шведська велосипедистка Єнні Рісведдс (+3:02).

Українка Юлія Беломоіна не фінішувала. На п’ятому колі її зняли з гонки через статус колової. Результат у Парижі став для вітчизняної атлетки найгіршим у кар’єрі. Зокрема, на двох останніх Іграх вона потрапляла в топ-10.

Олімпіада-2024, маунтенбайк, крос-кантрі, жінки:

1. Полін Ферран-Прево (Франція)
  2. Гейлі Баттен (США)
  3. Єнні Рісведдс (Швеція)

Напередодні Грейс Браун виграла золоту медаль для Австралії. Вона перемогла в індивідуальній велогонці з роздільним стартом. Позаду чемпіонки залишилися британка Анна Гендерсон і Хлої Дайгерт зі США.