Звідки з`явився Covid-19: у США опублікували офіційне розслідування причин пандемії

Звідки з`явився Covid-19: у США опублікували офіційне розслідування причин пандемії
Звідки з`явився Covid-19: у США опублікували офіційне розслідування причин пандемії

У США провели розслідування, у якому з’ясували, що причиною пандемії COVID-19 став лабораторний витік вірусу.

Про це йдеться у доповіді комітету Конгресу США.

Зазначається, що 520-сторінковий звіт готувався протягом двох років, і його автори висловили сподівання, що ця робота "послужить дорожньою картою для Конгресу, виконавчої влади та приватного сектору для підготовки до майбутніх пандемій та реагування на них".

Так, у звіті, опублікованому 2 грудня, Спеціальний підкомітет Палати представників з питань коронавірусної кризи заявив, що коронавірус "найімовірніше, з’явився в лабораторії в Ухані, Китай", посилаючись на такі фактори, як біологічні характеристики вірусу та захворювання серед дослідників Уханьського інституту вірусології восени 2019 року.

У звіті підкомітету йдеться про те, що, якби докази природного походження вірусу існували, вони б уже з’явилися.

Читайте по темі: МОЗ України зафіксувало перші 13 випадків метапневмовірусу людини: українські лікарі застерігають берегти дітей

У доповіді наведено п’ять аргументів на користь теорії лабораторного витоку, зокрема те, що вірус має біологічну ознаку, яка не зустрічається в природі. Дані показують, що всі випадки COVID-19 є наслідком одноразового введення вірусу в організм людини. Це суперечить попереднім пандеміям, під час яких спостерігалися численні побічні ефекти.

Підкомітет також розкритикував зусилля ВООЗ щодо боротьби з пандемією, заявивши, що вона поставила політичні інтереси Комуністичної партії Китаю вище своєї місії з надання допомоги людям по всьому світу і навіть дозволила партії контролювати розслідування походження вірусу.

У звіті також критикують американських чиновників охорони здоров’я за поширення дезінформації, особливо щодо теорії витоку вірусу з лабораторій та використання таких ліків, як івермектин і гідроксихлорохін, які, за даними Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США, не є ефективними проти коронавірусу.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus