Єдиний шлях зупинити терор – вбивати набагато більше росіян, аніж це робилося досі
![Єдиний шлях зупинити терор – вбивати набагато більше росіян, аніж це робилося досі](/upload/news/2022/07/29/49224.jpg)
24 лютого у світі почалась Третя світова війна.
Росія докладе усіх зусиль, щоб знищити Україну. Знищити нас, щоб потім знищити когось іншого.
У цій війні для Росії будь-який мир - це поразка.
Тому жорстокість була та жорстокість буде ще, і набагато більша жорстокість. Вони будуть знущатись над полоненими, будуть катувати, будуть вбивати дітей, знищувати будь-які будинки, палити ліси, поля, вони знищуть все, куди тільки дотягнуться. Тому що Росія не може нас перемогти політично, економічно, інформаційно. Тому що для Росіі терор - єдиний спосіб добитися змін на свою користь військовим шляхом.
Зупинити терор можливо тільки одним шляхом - стати більш професійними, щоб використовувати наші сильні якості, і знівелювати сильні якості російських терористів.
Є тільки один шлях зупинити терор - вбивати набагато більше росіян, ніж це робилось досі. Все, що відбувається навколо нас треба оцінювати тільки через один вимір - чи сприяє це вбивству російських терористів чи заважає?
Ми маємо вимірювати наше життя на кожній ділянці фронту та тилу тим, скільки підтверджених росіян вбито завдяки нашим зусиллям сьогодні.
Тільки це і має значення кожного дня, день за днем.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/22/186291_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186284_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186281_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186279_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186278_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186277_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186274_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186272_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186270_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186269_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/22/186293_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186291_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186290_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186289_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186288_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186287_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186286_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186285_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186284_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186282_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186281_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186279_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186277_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186268_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186267_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186266_m.jpg)