Засновник кіберспортивної команди Natus Vincere залишив Україну

Засновник кіберспортивної команди Natus Vincere залишив Україну
Засновник кіберспортивної команди Natus Vincere залишив Україну

Практично з перших днів повномасштабного вторгнення в Україну засновник кіберспортивної команди Natus Vincere Олександр Кохановський почав активно писати про свій вступ до лав ЗСУ.

Про це повідомляє 368.media.

Якщо спиратися на повідомлення на його публічних сторінках у соціальних мережах, то складається враження, що Олександр героїчно виборює перемогу. А судячи з численних інтерв’ю, він не просто солдат, а вмілий снайпер.

Проте повідомлення про страшні умови на «передку» та тяготи служби у ЗСУ йшли паралельно з довоєнним чином життям у Києві. Олександра Кохановського бачили з шампанським та у цивільному у ресторанах столиці.

Повідомлення в соцмережах продовжуються і зараз, хоча журналістам стало відомо, що 24 липня Кохановський перетнув кордон і подався до польського міста Хелм. До Олександра Кохановського є багато питань, але основне таке: «цікаво, а всім військовослужбовцям так можна?» Олександр Кохановський.

На жаль, серед фейкових «військовослужбовців» та «волонтерів» є не лише політики, а й бізнесмени. Олександр Кохановський – колишній кіберспортсмен, співзасновник DreamTeam та DMarket. В інтерв’ю ЗМІ він активно ділиться, що перебуває у лавах ЗСУ спочатку повномасштабного вторгнення Росії. Був під Ізюмом, а зараз проходить військову підготовку до снайпера.

Схоже, він настільки «усвідомив» єдину поїздку під Ізюм, що невідомо як комісувався з ЗСУ. «У нас є дрони, супутникові телефони, вміємо наводити арту. Напевно, можна сказати, що ми позиціонуємо себе як групу розвідників», – каже Олександр. Невідомо, що означає «позиціонуємо», коли ти у ЗСУ, але це не зроблено.

Тому що станом на липень 2022 року в інтерв’ю для блогера Антона Птушкіна, Кохановський уже не у ЗСУ. Тепер він перебуває у київській поліції. Керує підрозділом «із 20 офіцерів та 5 менеджерів».

За словами Олександра, у поліції він займається патрулюванням Києва. На відео він "патрулює" на кросовері Lexus. Втім, таких елітних машин у парку поліції, звісно, немає. Як і загонів із «менеджерів». Також журналістам не вдалося перевірити справжність поліцейського значка із номером 0165780, який є на формі Олександра. Якщо значок несправжній чи Олександр не має права його носити – це не мілітарі-look, а серйозне правопорушення.

 eiqrhiqzkiqueroz

І вважати так є всі підстави, бо принаймні 8 червня та 10 липня Кохановського помічали у цивільному, насолоджувався мирним життям: гуляв містом із шампанським та відпочивав у кафе. А 24 липня о 9:49 він виїхав у польське місто Хелм, перетнувши державний кордон у пункті пропуску «Ягодин».

Постає питання, світське життя — це в рамках патрулювання Києва «під прикриттям»? Хто зі справжніх військових ЗСУ, поліцейський або «розвідник, що позиціонує себе», був настільки далеко від передка, як Кохановський – у Нідерландах. Чи захисники мають можливість виїхати за кордон на місяць? Ні, більшість із них не можуть вирватися побачити сім’ю навіть на кілька днів.

368.media

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus