"Що сталося з країною Ізраїль?" Зеленського обурила відмова захистити небо України
!["Що сталося з країною Ізраїль?" Зеленського обурила відмова захистити небо України](/upload/news/2022/09/24/60784.jpg)
Президент Володимир Зеленський висловив обурення позицією Ізраїлю, який не надає Україні системи протиповітряної оборони. Він наголосив, що ізраїльська сторона не допомогла українцям жодною зброєю.
Про це президент розповів в інтерв’ю французьким ЗМІ. "Я не знаю, що трапилося з країною Ізраїль, я в шоці, я не розумію, чому не можна було дати нам протиповітряну оборону", – зазначив він.
За словами глави держави, Ізраїль нічого не дав зі зброї Україні.
"Це не недостатньо, це нуль. Розумію, у них складна ситуація щодо Сирії, Росії, але я дзвонив двом керівникам, двом прем’єр-міністрам Ізраїлю і просив дати ППО, вони казали, що вони захищають свої землі", – сказав Зеленський.
Він наголосив, що, за даними розвідки, Ізраїль має контракти з деякими арабськими країнами щодо постачання "зброї, яка захищає небо".
За словами президента, він був здивований таким ставленням Ізраїлю, зважаючи, що вихідці з України серед інших будували цю державу, а нині в країні проживає мільйон людей з України.
Водночас ізраїльське суспільство підтримує Україну. Проте розмови з керівництвом Ізраїлю нічим не допомогли Україні. При цьому, Зеленський впевнений, що російські розмови з керівництвом Ізраїлю повністю впливають на їх дії.
"А я вважаю Ізраїль великою державою, яка абсолютно незалежна в прийнятті рішень. І коли я знаю, що суспільна думка в ізраїльтян на стороні демократії і на стороні України, то, авжеж, якщо вони бояться нам дати ті чи інші технології щодо зброї, то, вибачте, у чому питання щодо ППО? Це - оборона, вона проти ракет, які летять на наших людей", – резюмував президент.
Читайте по темі:
![](/upload/news/2024/07/21/186126_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/21/186117_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186103_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186077_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186064_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186049_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186043_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/20/186002_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185930_t.jpg)
![](/upload/news/2024/07/19/185912_t.jpg)
Коментарі:
comments powered by Disqus![](/upload/news/2024/07/22/186290_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186289_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186288_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186287_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186286_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186285_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186284_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186282_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186281_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186279_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186277_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186268_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186267_m.jpg)
![](/upload/news/2024/07/22/186266_m.jpg)